Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a mcdonalds-...

Tesoekhoevagod kérdése:

Mi a véleményetek a mcdonalds-ról? milyen ott dolgozni?

Figyelt kérdés

én 16 éves fiú vagyok oda tervezek menni most nyáron, soha nem dolgoztam még, jó páran ezeket mondták nekem a helyről.


ki csinálják az embert.

pörögni kell állandóan.

2 percre nem lehet meg állni.

kiabálnak az emberrel.

sok feladatot kell elvégezni.

nagyon gyorsan kell döntést hozni.

egyszerre több feladatot kell elvégezni.


én már ott tartok hogy az állás interjúról egyeztetek idő pontot.



máj. 30. 23:38
A kérdező szavazást indított:
nem jó hely
jó hely, menj oda
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Kimész külföldre lehet beokádsz, de még mindig jobb mind itthon a McDonadal'c
máj. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Jól mondtál a többiek, ezek várnak rád amiket írtál.
máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Passz, de tegyük fel, hogy igazat mondtak. Ha nincs másik opciód, akkor nem látom olyan szörnyűnek, hogy bedobod magad egy ilyen környezetbe és megtanulsz benne helyt állni. A másik végén mégis csak úgy jössz ki, hogy megtanultad, hogyan tudsz fontos és fontosabb között priorizálni, gyorsan dönteni, sok feladatot elvégezni, ignorálni az ordítozó kretént. Szó sincs róla, hogy karriernek ezt javaslom, de 16 évesen ilyen készségeket felszedni szerintem tök menő. Ettől függetlenül arra pár hétre elég sokat kell beletenned, ha erre nem vagy kész, ne vállald.

És egy első körös tanács: az interjún nemcsak nekik kell téged megismerni, hanem neked is őket. Kérdezz nyugodtan, akár azt, amit fent írtál. Azt is nyugodtan kérdezd meg, hogyan történik a betanítás.

máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm 3# én nem a pénz miatt szeretnék dolgozni főként, hanem a csapat miatt és egyébként is szeretek dolgozni, félek kicsit az interjútól jövöhét szerda 10:00.. de hát el megyek, abba még tudnál segíteni hogy milyen ruhát érdemes fel venni? valamint azt írták emailben hogy ha fel vesznek akkor intézik a papírokat, szerződést, és az egészségügyi dolgokat, de ez mit jelent? meg fognak vizsgálni vagy mi?:D
máj. 31. 13:19
 5/12 anonim ***** válasza:

"csapat miatt"


LOL


majd elmulik...

jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# kicsit mesélek magamról hogy jobban meg értsd a dolgokat, 16 éves vagyok és nem a tipikus fajta, általában egésznap itthon vagyok és nem történik semmi izgalmas, nem járok bulizni és hasonló helyekre sem, és barátaim sincsenek, illetve barátnőm sincs de az még várhat. ha már csak mennem kell valami új helyre boldog vagyok.
jún. 1. 00:41
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha elég szomorú ha neked a hamburger forgatás a boldogság.
jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Ruha: hosszú, semleges egyszínű nadrág (akár nem szakadt farmer) és egyszínű póló / ing / pólóing :) nagyszerűen megbízható és semleges benyomást kelt. Zárt cipő. Pont az a lényeg, hogy ne az öltözékeden gondolkozzanak.

Extra sztori: király, kilépsz a szokásosból, új emberek közé mész, te magad teszel érte, hogy változzon a környezeted, szerintem engedd el a hurrogókat. Nem tudom, miért vannak így kiakadva egy beugró szintű diákmunkától, de ez nem rólad, hanem róluk mond el többet. (Ők biztosan brókerek voltak 16 évesen nyári munka gyanánt...)

Papírok, szerződés: van a munkavállalással egy halom adminisztráció, amit jogszerű foglalkoztatáshoz meg kell csinálni, bejelenteni állami szerveknél, ilyesmi. Az ő feladatuk egyébként is, lényegében arról biztosítottak, hogy jogszerűen be fognak jelenteni (nem feketén dolgozol).

Egészségügyi: gyanítom, alkalmassági vizsgálat. Nem ők, hanem orvos csinálja, elküldenek hozzá. Megkocogtatja a mellkasod. megnézi, hogy van-e két lábad és egy fejed, gondolom, kérnek labort is. Ételt szolgálnak fel, esetleg készítesz is ételt, vannak előírt standardok, hogy mikről kell megbizonyosodni - ezzel egyébként nem vagyok képben, mit jelent, nem dolgoztam sose hasonló területen. Az interjún ezt is megkérdezheted, valószínűleg maguktól is elmondják.

jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem voltam bróker 16 évesen, de én akkor olyan diakmunkan voltam ahol nem volt 40 fok és rabszolga haj sár főnököm.
jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8# köszönöm. de még gondolkodom rajta hogy el megyek-e vagy sem. túl sok a negatív vélemény itt, az interneten, és a családi/ismerősi körben is. holnap meg nézem személyesen a helyet ott fog el dőlni hogy bele vágok-e vagy sem.
jún. 1. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!