Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornoki munka után kilépő...

Gyakornoki munka után kilépő papírok hiányoznak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél évet dolgoztam egy cégnél gyakornokként iskolaszövetkezeten keresztül az egyetemi tanulmányaim végén (szakmai gyakorlat). Azóta végeztem és az első munkahelyemen kérik tőlem az előző munkahelyem kilépő papírjait de nem rendelkezek ezekkel. Sem email-ben sem postán nem kaptam ilyet...Ilyenkor mi a teendő? Kérjem a volt főnökömet/ az iskolaszövetkezetet meg hogy előállítson egyet vagy esetleg az új munkahelynél intézkedjek ez ügyben?

máj. 29. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

"esetleg az új munkahelynél intézkedjek ez ügyben?"


Miért az új munkahely mit fog tenni szerinted ezügyben? Kiállítja helyettük a papír vagy mi? Értem hogy még csak most cseppensz a munka világába de azért ennyire ne legyél már életképtelen és legyen már annyi józan paraszti eszed, hogy az előző helynek szólsz...

máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunka esetén tudtommal nincsen konkrét kilépő papírod mivel nem teljes állásban dolgozol.


Én is gyakornokként dolgoztam mielőtt teljes állásba konvertáltam és nekem se volt emiatt, de ezt lehet a cég felé közölni. Nekik alapból tudniuk kéne ezeket.

máj. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszadónak mondom hogy arra gondoltam hogy szólok hogy nem rendelkezek ezekkel mivel még nem dolgoztam teljes állásban ezelőtt sehol ezért nincs kilépő papírom és ők majd mondanak rá valamit. Nem azt akartam hogy ők majd varázsolnak nekem egyet az éterből
máj. 29. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!