Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen mekibe/kfc-be dolgozni?

Milyen mekibe/kfc-be dolgozni?

Figyelt kérdés

Korábban rendőrként dolgoztam majd 1 éve biztonsági őr vagyok.

Kb semmi dolgom elunom az agyam egész nap ülök telefonozok és elegem van már ebből a semmit tévéből. Fizu nem rossz ahhoz képest hogy Borsodban vagyok, 260-300. Szívesebben dolgoznék mondjuk egy mekibe / kfc-be. Ott legalább nők is vannak és nem unnám végig az egész napomat.

26 f



máj. 14. 10:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Én még amikor diákként nyomtam, este 10-ig az oktogonon délutánosba, volt, hogy mire hazaértem majdnem éjfélre, még mindíg nem ment le a pulzusom.
máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem hittem hogy ennyire sz*r meló ez, úgy gondoltam hogy nyugodtan megcsinaljak a kötelezőt ami ki van nekik adva és kész, de több helyen is utána olvastam és mindenhol csak a panasz megy. Pedig így külső szemmel bejött ez a munka.

Az én munkám túl nyugodt igazából és nincs időm panaszra mert a főnököm is havi 1x be ide ellenőrizni hogy megvan e minden cuccom stb.. Csak ezzel van bajom hogy néha úgy érzem hogy felesleges a munkám míg mások itt az irodán ugyan ezért a pénzért (vagy kevesebbért) egész nap gürcölnek.

Meg még annyi hogy nagyon általánosítanak hogy az lesz biztonsági őr aki egy naplopo, én nem gondolom magam annak mivel nem azért vagyok itt mert más ne lenne. Jelenleg is egyetemre készülök (levelezőn) és vállalkozást is szeretnék indítani ha sikerült elég pénzt hozzá összespórolnom.

máj. 14. 13:05
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mndenki munkjája sokszor felesleges.


Tölts kevesebb időt a melóhelyeden!

Plusz próbálj többet mozogni, mert az testileg is próbára tesz amit aztán értékelni fogsz, ha másnem tudat alatt is.


Ez a megoldása ennek!

máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%

"az lesz biztonsági őr aki egy naplopo"


6 évet nyomam le 24/24 be a gyorséttermek után!


A sofőr / szállító a leggyökerebb állatfajta, legtöször azk mondják amúgy ezeket, de ennyi erővel ők meg csavargók vagy vándorcgányok!


A többi melónak sincs több értelme nehogy azt hidd :D


Sógorom vállalkozó (szerkezet lakatos), ő meg az eladókat "kéregetőknek" hívja, mert mindíg pénzt kérnek a végén..


Ez ilyen! Engedd el...

máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
Volt olyan "recepciós" vagyonőrmelóm is ahol "kutyának" csúfoltak minket, és a számítógépünkbe is az volta jelszó, hogy blöki12345
máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
13 rendszeresen sportolok(heti 4 kondi) kajára is oda figyelek.
máj. 14. 13:17
 17/20 A kérdező kommentje:
15 ezt nem hiszem el remélem csak trollkodsz.
máj. 14. 13:17
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem trollkodok!

River Estates (Juna group).

2. torony (Huba u)


A gépnév "Dummy"...

máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

aranyéleted van . én is Borsodban dolgozom de 24-48ban itt kapsok 252 órára 270-et...

Neked van életed és pénzed is legalább.

máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
őrként
máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!