Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El vagyok keseredve! Végig...

El vagyok keseredve! Végig ennyi álláskeresési járadékot kapok?

Figyelt kérdés
Gyes után munkanélküli lettem. A munkahelyem megszűnt, ezért miután letöltöttem az összegyűlt szabadságaimat kaptam 1 hónap végkielégítést. A munkaügyi központban bruttó 1038 ft/nap összeget állapítottak meg. Ezt 51904 ft havi játulékalap figyelembevételével számolták ki. Valami olyasmit mondott a munkaügyis, hogy valamit nem fizetett utánam a volt munkahelyem. Ezt az összeget milyen adatokból számolták ki ? Mennyit fogok kapni havonta nettóban ? Mind a 9 hónapra ennyi jár ? Nincs meghatározva egy minimum összeg amit az ember kézhez kap álláskeresési járadék esetén ?Előre is köszi, ha valaki tudja a választ !!!
2010. okt. 27. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
51e? ne hülyéskedj. nagyon sokan örülnek ha a 28e Ft-ot megkapják.
2010. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kolléganőm 31 e Ft-ot kapott. Sajnos nem tudom hogy számolják, de hívd fel a munkaügyi központot telefonon, biztos megmondják, hogy kell számolni. Mellesleg az sem mindegy, hogy mi az, amit nem fizetett utánad a volt céged.
2010. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

KERESS MUNKÁT!

Én is azt csinálom, a járadék nem jár örökké...

2010. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A www.afsz.hu oldalon meg tudod nézni, hogy meddig mennyi álláskeresési járadék jár (változik az összeg az ellátás ideje alatt)

A te álláskeresési járadékodat nem befolyásolja, hogy a munkahelyed befizette-e utánnad a kötelezően levont járulékokat, vagy sem.

2010. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végig ennyit fogsz kapni, nekem sem sokkal több, mert 1043 ft/napot kapok szeptember óta, és én is azon vagyok, hogy munkát találjak, de eddig csak vállalkozónak kerestek volna biztosítóhoz, az meg többé nem leszek, mert az juttatott anyagi csődbe.
2010. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném, mennyit kap kézhez ?
2010. okt. 28. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!