Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tudnátok olyanna...

Milyen munkát tudnátok olyannak ajánlani, akinek nagyon nehezére esik emberek közt lenni/dolgozni? (És csak egy érettségije van)

Figyelt kérdés
Dolgozni muszáj, mert kell a pénz. A biztonsági őr munkát csináltam, nem is volt vele gond csak sok helyen kollégákat tesznek az ember mellé akik valahogy eddig mind primitív, lehúzó, bunkó emberek voltak vagy kötekedtek és csak az volt a jó amit ők mondanak. De alapvetően sokszor nem tudok emberek közt dolgozni mert idegesítenek, elrontják a napom, vagy a munka előtti nap rossz mert szorongás van. Akkor a legjobb mindig a meló, ha hétvége van és nincs bent senki. Pl újév első napja is nagyon jó volt mert sehol se volt senki. Ezen nem tudok változtatni egyébként, hogy nem szeretek emberek közt lenni, mindig primitív témákról beszélnek, az én dolgom meg kutyát nem érdekli mert nem csak droid dolgokról beszélek, persze ez nem feltétele q munkának csak folyton belém kötnek, hogy nem beszélgetek. Tehát valamit ki kell találjak. Legyek én is celeb?
jan. 4. 11:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyedül érzem magam csak jobban, vagy lehet más helyre kellene menni de alig vannak munkahelyek. Azért kérem mégis emberek tanácsait, mert lehet vannak most itt hozzám hasonlóak, akiknek bejött valami.
jan. 4. 11:42
 2/21 A kérdező kommentje:
Meg nem arról szól a munka ki hogy érzi magát persze, csak ha nekem mindennap be kéne mennem dolgozni bele bolondulnék a sok teljesen másfajta emberi zajokba.
jan. 4. 11:43
 3/21 A kérdező kommentje:
Eddig mindenhol kiutáltak azért amilyen vagyok, nem is érdekelne csak így nehéz pénzt keresni..
jan. 4. 11:45
 4/21 A kérdező kommentje:
Keresgéltem de semelyik munka nem garantálja, hogy egyedül lesz az ember benne. Esetleg a vasutas, vagy aki irányítja a vasutakat
jan. 4. 11:49
 5/21 anonim ***** válasza:
48%

Sarkkutato. Ott nincsenek sokan.

Viccet felreteve mindenhol lesznek emberek, mert valakinek meg kell mondani, hogy mit csinalj, lesz aki leellenorzi a munkadat, s lesz olyan mocsok szemet is, aki beszelgetni akar veled. Nahat, ez tenyleg mindennek a teteje, hogy valaki szolni akar/mer hozzad. Felhaborito. Majd ha lesz parod es gyereked, azokhoz sem fogsz szolni, mert vannak? Valami nagyon nincs rendben veled.

jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
kórboncnok
jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5ös nekem nem kell pár meg gyerek. El vagy tévedve.
jan. 4. 12:10
 8/21 A kérdező kommentje:
Amugy az nem baj ha van aki megmondja mit csináljak, meg a feladatom el tudom látni, csak jobb lenne egyedül végezni a dolgom
jan. 4. 12:11
 9/21 A kérdező kommentje:
6os eskü volt tervben hogy sírásó legyek, de nem bírnék kimászni a gödörből. A korboncnok érdekes, de ahhoz orvosi szak kell
jan. 4. 12:12
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Csoves
jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!