Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megèri ilyen céllal dolgozni...

Megèri ilyen céllal dolgozni a mekiben?

Figyelt kérdés
jelenleg teljesen más munkakörben dolgozom, de màr váltanék mert unom, és 5-6 emberrel dolgozom együtt, de mind 40-50-es korosztály 1 haveromat kivéve, és férfiak. van a közelemben egy meki ahova elég sokat szoktam kijárni, és szinte csak fiatalok dolgoznak, és lányok. ahogy elnéztem eléggé pörögni kell, és ez egy pont forgalmas helyen lévő meki, ahol a nap minden szakában vannak. a munkakör se tudom hogy mi pontosan, de ahogy utána néztem mindenki csinál mindent. a jelenlegi munkám sokkal nyugisabb, sokkal kevesebbet kell dolgoznom, de màr egyszerűen unom hogy nem találkozom korombeli lányokkal. ilyen céllal megéri megpróbàlni ott dolgozni? vannak mekis tapasztalatok?
2023. okt. 30. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ha vasárnap délelőtt vagy szombat este behivnak a műszakba majd rajossz hogy nem is olyan rossz a helyed. Mert hát a meki elég tág időpontban van nyitva, nincs válogatás
2023. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert szerinted a mekiben beszélgetni vannak ott azok a korodbeli lányok?
2023. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha akkora lúzer vagy hogy önmagadtól nem tudsz kapcsolatba kerülni korodbeli lányokkal anélkül hogy a munkatársaid lennének, hidd el akkor sem kellenél egyiknek sem ha a munkatársuk lennél.
2023. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mik ezek a válaszok?😂 vicckategória… 1-es ki mondta hogy nem műszakozom? jelenleg is műszakozom, ünnepnapon, hétvégén szinte mindig dolgozom. 3-as agyhalott, szerinted ha munkában nincsenek, és hétvégén általában mindig dolgozom az egyik nap és nem tudok emiatt elmenni pl discoba, akkor hogyan kerüljek kapcsolatba? te mondod hogy lúzer, de gondolom hogy milyen csúnya lehetsz😂
2023. okt. 31. 01:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a műszakozás jelenleg is megy és pénzben nem visszalèpés akkor megprpóbalni meg lehet.
2023. okt. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dolgozni fizetésért szokás.
2023. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"szerinted ha munkában nincsenek, és hétvégén általában mindig dolgozom az egyik nap és nem tudok emiatt elmenni pl discoba, akkor hogyan kerüljek kapcsolatba"


Szóval magyarul annyit dolgozol hogy nincs időd magánéletre? Akkor meg minek írod, idézem:


"jelenlegi munkám sokkal nyugisabb, sokkal kevesebbet kell dolgoznom"


Valami itt nincs rendben, saját magadnak is teljesen ellentmondasz te gyépés.

2023. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!