Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fodrászok! Ti hogyan kezdtétek?

Fodrászok! Ti hogyan kezdtétek?

Figyelt kérdés
Másodéves fodrásztanuló vagyok, és nagyon kilátástalannak érzem a helyzetet...Alkalmazottakat szinte sehova se keresnek, ha igen akkor vendégkörrel, amit ugye összeszedni rengeteg idő, nomeg tapasztalat és gyakorlat is kéne hozzá...A másik lehetőség a székbérlet, de miből lehet havi 40-50-60 ezer forintot kifizetni ha még nincs akkora vendégköre az embernek? 22-es csapdája... Nagyon félek hogy nem fog sikerülni, nem fogok megélni ebből a szakmából.A tanáraim szerint ügyes vagyok, a jegyeim is rendben vannak (4-5), de én teljesen bizonytalan vagyok ,nem látom a "fényt az alagút végén", fogalmam sincs mi lesz velem, van hogy aludni se tudok emiatt. Ti hogy kezdtétek el beindítani a karriereteket?
2010. okt. 19. 10:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10:29-es


Igen, pesti vagyok hairsurgery@hotmail.com-ra ha írsz elérhetőséget, megbeszélhetjük! Egyébként miért nem szólsz a lánynak amíg ottvagy?:) Csak kijavítaná, nem?:)

2010. dec. 9. 20:03
 12/12 anonim válasza:

Szia! Én most járok ugyanebben a cupőben, a 2 éves fodrász képzést most végeztem el és nem tudom hogyan tovább. A te kérdésed már majdnem 2 éves, azóta hogy alakult a helyzeted? :) Hátha én is meríthetek valami ötletet. :)


Erika

2012. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!