Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföld és munka! hogyan...

Külföld és munka! hogyan vágjak bele? Hogy kezdtétek ti? Olaszország? Más?

Figyelt kérdés

Olaszba akarok menni jöhetnek onnan tapasztalatok

voltatok már külföldön melozni?

hány évesen?hánytol lehet?

mennyi lovét kaptatok?meséljetek


hogy kell eleve elkezdeni az egészet?


2009. dec. 2. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

1. tudni kell olaszul.

2. ha több diplomád is van, akkor elég az angol, hiszen valószínű olyan környezetbe mész ahol a többiek is tudnak.


Itt szerintem abba is hagyom, mert szerintem már az 1. pontnál megakadtál.

2009. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudok olaszul
2009. dec. 2. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahh. Itt mindenki azt hiszi hogy aki külföldre akar menni annak diplomája van? Nem kétlem hogy a kérdezőnek nincs, de állandóan ezt olvasgatom mindenhol hogy ha külföldre akarsz menni akkor így diploma meg úgy diploma. 5 éve dolgozom Ausztriában, nincs diplomám, semmi nyelvtudással jöttem ki, van egy szakmám, de mégsem abban dolgozom, és keresek havi 400.000 Ft-ot. Úgyhogy a munkavállalásnak semmi köze a diplomához...
2009. dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te jó isten 400.000 Ft-ot?!!

Hát igen, Ausztria az nem Magyarország! :(

Na és mit dolgozol, ha nem magánügy? (Ha igen bocsi)

2009. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!