Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A szabadság és a szabadnap...

A szabadság és a szabadnap között mi a különbség?

Figyelt kérdés
A főnököm adott nekem 2 nap szabad napot (day off). Az lenne a kérdésem, hogy ez fizetett szabadnapnak számítható, vagy nem fizetik? Meg, mivel a főnök nem magyar de a cég igen, ilyenkor lehet, hogy a magyar pénzügyesek szabadságnak írják ezeket a szabadnapokat?

2023. okt. 2. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ugy erezted minket kell megkerdezned, nem pedig a fonokodet vagy a HR-t?
2023. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, őket is meg fogom kérdezni, csak gondoltam van valaki hasonló helyzetben és tudna segíteni ebben. De úgy látom van aki csak írogatni tud egyéb hasznos információ nélkül. Köszi.
2023. okt. 3. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudná itt valaki, hogy a te főnököd fizetett vagy nem fizetett szabadnapot adott neked?
2023. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint fogalom, ugyanaz a 2. A nem fizetettet én pihenő napként (rest day) szoktam hallani. (tehát pl tegyük fel összegyűlt 8 óra túlórád hétfő -csütörtök, így a munkáltató megadja a pénteket pihenni, de elszámolva úgy lesz mintha 40 sima órát dolgoztál volna)
2023. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!