Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyugatra most mennyire egyszer...

Nyugatra most mennyire egyszerű kimenni diplomás végzettséggel dolgozni, angol nyelvtudással, nagyon alap némettel, igen erős akaraterővel?

Figyelt kérdés

Angolul sajnos B2 vagyok szerintem, de az elmúlt időszakban nagyon tolom, sokszor amit magyarul olvasnék, azt angolul teszem, angolul gondolok végig dolgokat.

A németet tanulgatom, de sajnos erősen Duolingo-kompatibilis még a tudásom.


Úgy gondolom, elértem dolgokat, így akaraterőm van, tudom hajtani, amit akarok. (Most a nyelvtanulásra gondolok.)



Nyugat-Európa a cél, hűvösebb éghajlatú terület.


Az álmom Svájc lenne, de az talán így erős, oda nem engem keresnek.



Mennyire firtatják, hogy miért váltanék országot?

Gondolom illik ismerni a célországot, mondani valamit, miért oda mennék.


Ugye angol nyelvű hirdetések esetén nyitottak lehetnek rám, jól gondolom? Tehát ha angol, akkor mehet?


2023. aug. 14. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na de mégis mlyen érdemi tudásod, tapasztalatod van a nyelven kívül, mihez értesz és mennyi tőkéd van?
2023. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tőke nem sok.


Szakmámban pár év tapasztalat és diploma.

2023. aug. 14. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Német nyelvteruletre kell a német sajnos nem tudsz mit tenni. Talan tapasztalt mérnök informatikusoknak elnézik azt, hogy az elején német nélkül megy mivel a szakmai nyelv az angol, de hosszú távon ha be akar illeszkedni a közösségbe akkor neki is meg kell tanulnia. Mondom ezt úgy, hogy én sem kedvelem a német nyelvet. Egyaltalan nem.
2023. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Na de milyen szakma/diploma, nagyon nem mindegy, hogy keresett végzettség, pl orvos, IT, idegenforgalom vagy valami mucsaröcsögei egyetem kommunikáció/jog. Az meg senkit sem érdekel, hogy miért váltanál országot, a te magánügyed, meg a magyar politikai és gazdasági helyzettel mindenhol tisztában vannak.
2023. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Keresettebb.


Nem mindegy, hogy mennyire az elején nem olyan nagy baj a nagyon gyenge német. :)

Alapnak tekintem, hogy keményen tanuljam a nyelvet és tud lenni akaraterőm, fegyelmem. A nyelvérzékem nem jó, de azért szerintem el fogok jutni valameddig, sőt.

2023. aug. 14. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem válaszoltál milyen diploma? Mihez értesz?
2023. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!