Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT-sként milyen fizetésre...

IT-sként milyen fizetésre lehet számítani autógyártó cégeknél?

Figyelt kérdés

Az alap koncepció, hogy pár éves tapasztalattal rendelkezem és tervezek váltani, az Audi és BMWnél találtam olyan pozíciókat ahol hasonló tapasztalattal keresnek embereket mint amivel én rendelkezem.

Például 3 év releváns munka tapasztalattal milyen kezdő fizetést lehetne kérni? Milyen bérsávban lehetne szerintetek reálisan gondolkodni?


2023. júl. 20. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy IT-skent? Ebben beletartozhat rengeteg munkakor, amik teljesen mashogy fizetnek.


"Például 3 év releváns munka tapasztalattal milyen kezdő fizetést lehetne kérni?"


3 ev tapasztalattal miert akarsz kezdo fizetest kerni?


Az autoipar amugy jellemzoen szarul fizet.

2023. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem értem miért válaszoltál, ha kb semmit sem értesz a kérdésből…

Attól hogy van 3 év munka tapasztalatom egy új helyen az a fizu amivel kezdenék egy kezdő fizetés lenne, de szerintem ez egyértelmű kellett volna legyen

2023. júl. 20. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Azt sem írtad le milyen munkakörben. Mintha azt kérdeznéd, hogy magán kórházban egészségügyi dolgozóként mennyi a fizetés. Nem mindegy, hogy ápolóként vagy plasztikai sebészként.
2023. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és mi volt 3 évig, programozó, hálózat mérnök, cloud, desktop üzemeltető?
2023. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen pozícióban.
2023. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Attól hogy van 3 év munka tapasztalatom egy új helyen az a fizu amivel kezdenék egy kezdő fizetés lenne, de szerintem ez egyértelmű kellett volna legyen"


Nem.

2023. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 év tapasztalattal medior bért kérj, ne kezdőt LOL
2023. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván azért titkolja, mert valami gagyi rendszergazda pozíciót akar, nem ő fogja itt a gyártósori robotok szoftverét megírni, az biztos.
2023. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Br 300e-1,5m között, végzettségtől és tudástól/szakmai tapasztalttól függően.
2023. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!