Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem kellene félnem az autógyár...

Nem kellene félnem az autógyártól?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Félek autógyárba menni dolgozni, illetve talán jobban attól hogy elrontok valamit. És én fizetek rá. Nem tudom okkal tartok-e az autógyári munkától. Egyébként hívtak telón, hogy felvennének, mondtam hogy szólok ha eldöntöttem.

2018. máj. 29. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen munkakörbe? Szalag mellé, vagy...?
2018. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, gondolom több munkafolyamat van. Szalagmunkát már végeztem, az megy nekem. Nem szeretnék precizitást igénylő munkát, vagy olyat, amihez türelem kell, illetve kitűnő látás. Se méregetni, vagy számolni. Én inkább a fizikailag kicsit megterhelőbbet választom, minthogy pepecseljek.

Pepecsel jelentése -

Hosszadalmas, aprólékos, munkát végez; babrál.

Ezért félek az autógyártól, ott többnyire ilyenek vannak úgy tudom.

Olvastam olyat hogy az első és hátsó lökhárítók, ki-be pakolása. Ezt például tudnám csinálni.

2018. máj. 29. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik autógyár?
2018. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!