Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol élnétek legszivesebben...

Hol élnétek legszivesebben Norvégia, Svédország vagy Németország és miért?

Figyelt kérdés
2023. jún. 19. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Norvégia.

Gazdag ország jó szociálpolitikával. Toleráns emberek, nyugodt természetszerető életvitel.

2023. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
leginkabb itthon. en nem vallottam kudarcot a sajat hazamban, igy nem szorulok ra a menekulesre.
2023. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szinten Norvégia
2023. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Valahol délkelet Ázsiában. Tajfoldon éltem 2 évet az tetszett, ha a gyerekek megnőnek megyek vissza.
2023. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább ázsiába s még hozzá fülöp szigetek vagy tájföldre költöznék és ez attól függ hogy mennyi vagyonod van. Ha itthon millióid vannak akkor ott te milliárdos leszel azokban a szegényed országokban.
2023. jún. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a felsoroltak közül Németországban laknék a legszívesebben. Magyarország "közelsége" nem hátrány, és Norvégia vagy Svédországhoz viszonyítva semmivel nem "gyengébb" színvonalú.

Nem volt megemlítve, de én még Finnországot vagy Ausztriát is el tudnám képzelni otthonomnak.

Négy évig laktam is Ausztriában, nem volt rossz ott lakni! Ajánlani tudom azt is!

Finnországban csak egy hetet voltam, de nagyon pozitív hely! Szerintem Németország felett van a fejlettségi szintje, de se nem autós nemzet, se nem ipari ország töméntelen sok autópályával, hanem mindenhol tavak és erdők vannak hajókkal! Még szívesen visszamennék egyszer oda is!

2023. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Norvégia
2023. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!