Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » IT cégeknél mennyire hozzák...

IT cégeknél mennyire hozzák vissza az irodai munkát?

Figyelt kérdés
Nekem a Covid alatt egyáltalán nem kellett irodába járnom, aztán tavaly év elején lett heti egy nap, év közepétől meg heti kettő. Ezzel így még ki vagyok békülve, de nem szeretném, hogy ennél több legyen, a cégnél meg már rebesgetik, hogy több kéne legyen, mert más országokban már többször járnak be. Mi a helyzet máshol? Mennyire kell bejárni irodába és alkalmaznak még teljesen távmunkában is embereket?

2023. jún. 19. 14:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8-asnak nagyon igaza van, én sajnos olyan cégnél vagyok, akik pont a covid előtt kezdték el építeni az új irodaházat, most - több-kevesebb sikerrel - vissza is akarják hozni a full bejárást, max. heti egy HO-t "indokolt esetben".


Mindenkire, így az IT részre is rá lett parancsolva, hogy akkor heti 5 iroda,de én azt látom, hogy leleményesek a munkavállalók és azért sosem vagyunk fullon, hétfőn meg pénteken kimondottan kong az iroda az ürességtől. A cég meg azt nem meri meglépni, hogy ténylegesen ráerőltesse az állandó irodát a dolgozókra, mert tudják mi lenne a vége, főleg, hogy a konkurenciánál még mindig hibrid/full remote megy a meló. (Olajipari SSC)

2023. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!