Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthoni munka lehetőség...

Milyen otthoni munka lehetőségről tudtok?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék hogy ti milyen otthoni munkalehetőségről tudtok ,amivel tényleg tudtok pénzt szerezni . Otthon vagyok betegség miatt és szeretnék pénzt szerezni . De az nem sok munkát találtam a neten amihez nem kell szakma , diploma vagy érettségi . Szóval , olyanokra gondolok mint az adatrögzítés , hirdetés. Vagy egyéb ami tényleg fízet! Avont és társait már próbáltam , nem olyan kell ahol el adnod kell valamit . Köszönöm a válaszokat . Szép napot .

#Home office munka #Hogyan szerezhetünk pénzt
2023. máj. 25. 17:38
A kérdező szavazást indított:
Home office
Otthon munka
Pénz bevétel
Segítség
Mit tudtok?
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
8 általánossal? Felejtsd el.
2023. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig tudás, speckó skillek (mint pl: programozás) és diploma nélkül csak ilyen fos lehetőségek vannak mint az Avon és hasonló MLM társai
2023. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a szavazásnak meg mi értelme van?


Egyébként valóban pénzt keresni otthonról úgy, hogy nem értesz semmihez, eléggé nehéz: még egy internetes tartalomkészítő (beleértve az erotikus munkákat) is feltételez valamiféle szakértelmet. Meg én adatrögzítést sem bíznék rá olyanra, akinek nincs meg egy érettségije sem.


Meg nagyon nem mindegy, milyen betegség miatt nem szeretnél otthonról kimozdulni.

2023. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

"Ennek a szavazásnak meg mi értelme van?"

Te is ugyanolyan bamba vagy mint a kérdező :D

2023. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
100%
Ilyen feltételekkel semmilyet.
2023. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thunderfairy ***** válasza:
Így ahogy gondolod semmit. Valamihez érteni is kell. Például idegen nyelven beszélni.
2023. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!