Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthoni munka lehetőséget...

Otthoni munka lehetőséget találni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem úgy alakult a kapcsolatom, ahogy kellett volna és mivel még terhességem elején tartok, de mivel van ez a vírus nem szeretném, ha így elkapnám. Így ilyen munka, amit lehet otthonról végezni és valamennyit addig pénzt szerezni, mert sajnos így semmi pénzem az eltartásra és ezek.

Nem kérek okoskodást senkitől, váratlanul jött a terhesség.



2020. ápr. 11. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a végzettséged, mihez értesz, hol dolgoztál eddig? Önként felmondtál a munkahelyeden? Vagy állományban vagy?
2020. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

https://www.youtube.com/channel/UCxMFFK2pBrmoKyjsofAVKDQ/vid..


ASMR videók. Havi 50 KATA a NAV-nak, a többi lé a tiéd.


Vagy a "felnőtt" web

2020. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Kulcskérdés, hogy mihez értesz?
2020. ápr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még nem volt munkahelyem és nem sokára egy informatikus érettségim lesz.
2020. ápr. 12. 00:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Költözz vissza anyukádékhoz.
2020. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha találsz ilyen munkát, szólj nekünk is!


Amúgy nem lenne bölcsebb dolog elvetetni, ha még az elején jársz? Békeidőben se egyszerű munkát találni, de most még nehezebb dolgod lesz a járvány és gazdasági vállság miatt. Megtartják neked eleve az érettségit ebben az évben?

2020. ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szüleimmel soha nem volt jó kapcsolatom. Nem vetetném el, ha lehetne se, mert számomra gyilkosság az elvetetés és rettenetesen tönkre tenne. 3 hónapos vagyok szóval fogjuk rá, hogy az eleje.
2020. ápr. 12. 10:37
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

#6 vagyok.

Megértem, ez is egy indok. Viszont akkor számollnod kell néhány következménnyel. Ami hosszú távon:

- sokkal rosszabb és fájdalmasabb. Hidd el. Nem jó kiszolgáltattva lenni az életnek. Sem a férfiaknak. Mindig abban reménykedni és arra várni, hogy majd jön valami pénzes pali, aki szexért és a két szép szemedért eltart majd.

- másik, hogy nem egy, hanem rögtön két életet szúrsz el már rögtön. Ezek azért nem szép kilátások. Ezzel hogy bírkózik majd meg a lelki ismereted? Azért gondolj bele, rossz dolog lesz, hogy mindig, mindenből a legolcsóbbat, leggagyibbat, leghasználtabbat vedd a gyereknek. Mindig nemet mondj neki, ha kér egy csokit, vagy egy drágább ruhát. Én így nőttem fel.

- magyarul csak a 25 ezer valahány száz forintos gyes lesz az egyetlen forrásod. Mivel a majdnem informatika érettségid semmire se lesz jó így önmagában.


Szép dolog a terhesség, meg a gyerekvállalás, meg a hozzáállásod, hogy te csak azért is megtartod. De kérdem én, mire számítasz?

Amúgy, ha már 3 hónapos vagy, alias 12 hét körül, akkor ez a gyerek már meg fog születni.

2020. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Nyelveket beszélsz?
2020. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondhatnám, hogy nagyon felelőtlen voltál, de gondolom ezt tudod és nem is erre vagy kíváncsi. Viszont rossz hírem van, ebben a helyzetben még terhesség nélkül is nehezen találnál munkát, nemhogy otthonit, terhesen. Szóval ez kilőve. Próbálkozhatsz MLM féle munkákkal, de azokról nem sok jót hallottam. Annyi lehetőséged van, hogy amint a gyereked tud menni bölcsibe, te elmész dolgozni. Szerezz szakmát, amiben el tudsz helyezkedni később, tanulj nyelveket, stb. De hogy addig mit fogsz csinálni, azt nem tudom. Van hol laknotok egyáltalán?
2020. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!