Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthoni munka lehetőséget...

Otthoni munka lehetőséget találni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem úgy alakult a kapcsolatom, ahogy kellett volna és mivel még terhességem elején tartok, de mivel van ez a vírus nem szeretném, ha így elkapnám. Így ilyen munka, amit lehet otthonról végezni és valamennyit addig pénzt szerezni, mert sajnos így semmi pénzem az eltartásra és ezek.

Nem kérek okoskodást senkitől, váratlanul jött a terhesség.



2020. ápr. 11. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha éretten gondolkozol akkor a jelen helyzetedben számba vennéd aztis ,hogy elveteted. Mondom ezt úgy ,hogy én épp a 28. Hétben vagyok.Ha jól értelmezem jelenleg magadat is nehezen tartod el ,nemhogy egy babát, főleg úgy hogy még jóformán gyerek vagy. Egy újszülött baba rengeteg plusszal jár ,amit sokszor felnőtt párok is nagyon megéreznek ,nem hogy egy gyerek aki egyedül van és nincs munkája!!! És nem mellesleg gondolj bele abba mennyi mindent kell megvenni egy babának ami nem két fillér lesz. Ha a szüleidtől nincs támogatásod akkor borzalmasan nehéz lesz Neked és nem lennék a helyedben. Ha felelősségteljesen gondolkozol , akkor gondold át mégegyszer , az ha valaki abortuszra megy nem feltétlen azt jelenti ,hogy rosszember , csak esetleg felelőtlen volt , de utána képes volt mérlegelni. Jelenleg még a diplomás , több éves szakmai gyakorlattal rendelkező embereknek sincs munkájuk! Sőt , jobbat mondok , mi eddig a férjemmel havi milliós bevétellel rendelkeztünk ,mióta a virus tart ez szó szerint 0 Ft lett!
2020. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
3 hónapban tartottam, de sajnos elment
2020. ápr. 18. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!