Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Intézményi portásállás szigorú...

Intézményi portásállás szigorúan csak 8 órás munkakörben (nincs 24/48) mennyi bért jelent? Minimálbér?

Figyelt kérdés

nem a szokásos bizti meló, itt nincs 24/48-as munkaidő, itt kettő műszak van, a 6-14h és a 14-22h.

Mennyit érhet ez bérben? minimálbért?


2023. máj. 19. 11:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

És mivel kötött a munkaidő túlóra sem lesz nem is lehet.

EZ JÓ vagy sem, döntse el mindenki maga.

2023. máj. 19. 11:18
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak általánost kér, akkor törvényileg nem kötelesek minimálnál többet adni alapnak, ha pedig érettségit, akkor szakmunkás minimállt kell adniuk minimum.


Persze többet is adhatnak, ha akarnak mindkét esetben.

2023. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"akkor törvényileg nem kötelesek minimálnál"


azt bírom hogy soha senki se érti a kérdésem lényegét. törvényileg mit köteles adni, kit érdekel. az a kérdés mennyiért TALÁL embert reálisan.

ez a fő kérdés.

2023. máj. 19. 11:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki általános iskolában dolgozik portásként és ő minimálbért keres.
2023. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

és miért vállalja ennyiért amikor már egy takony árufeltöltő a tescóban bőven bőven felette kap?


én CSAK hétvégés futárkodással megkeresem a minimált (+jatt), és nem 20 nap, hanem 4x2 nap.

2023. máj. 19. 11:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert kb. nem kell csinálnia semmit. 8 órából 6 órát ülve telefonozik, a maradék időben köszönget a ki- és bejövőknek, útba igazít embereket, megnyomja a csengőt és ilyesmi kaliberű feladatok.
2023. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Mert kb. nem kell csinálnia semmit."


sose értettem ezt ..... nem kell csinálni semmit de lóf***szt se keres. és azt is meg kell gondolja hogy zsíros kenyérből mennyire futja.....


hogy ennek mi értelme sose fogom fel.

meg abban mi a jó hogy ülök és nézek ki a fejemből...


akkor inkább terheljenek le, és persze fizessék is meg.

2023. máj. 19. 12:29
 8/15 A kérdező kommentje:

"l 6 órát ülve telefonozik,"


Már ebbe, csak ebbe belehalnék ha nekem napi 6 órát a semmiben az értelmetlenségben kéne lebegjek. akkor inkább lapátoljak szenet, még annak is több értelme van mint a seggmeresztésnek.

2023. máj. 19. 12:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha nem kéne csinálni semmit és még fizetnének is érte. A mostani helyemen maximum pörgés van.......
2023. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Én örülnék ha nem kéne csinálni semmit és még fizetnének is érte. "


ilyen hely a mesében van.

miért fizetne valaki azért hogy ló**szt se csinálsz.

a mi cégünk vért hugyzozik hogy kézi és gépi anyagmozgatót kapjon, a bérezés se rossz, azért 400 megvan a kézbe (kézbe!!)


csak hát itt néha 50 kilókat is kell ám emelni, nem bohóckodunk egy portás fülkében .

2023. máj. 19. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!