Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy áltag...

Mennyit keres egy áltag közjegyző?

Figyelt kérdés
Egy hónapra kb mennyit kap? Tudom, hogy volt már, de sose láttam konkrét számot egy újabb kérdésnél. Szóval anyukám közjegyző és én is az lehetnék utána, de nem tudom, hogy mennyit kapnak érte. Nem szeretném tőle kérdezni, mert nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy a pénztárcájában kutatok

2023. máj. 7. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

miért nem kerdezed anyukádat? pályaválasztás előtt ez egy alap kérdés.

Amúgy nagyon sokat keresnek, kb mint az ügyvédek.

2023. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igen csak jól kereshetnek, mert egy egy szerződésért százezreket is elkérhetnek.
2023. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg anyádat ha már egyszer közjegyző hogy mondjon egy ranget. Azért elég érdekes hogy a saját fia elől titkolja. Én 18 évesen megkérdeztem az informatikus apámat hogy mennyit keres azt mondta 2M+ úgyhogy nem volt kérdés hogy nem pedagógusnak tanulok tovább
2023. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég ijesztő, h nem tudod mennyit keres az anyád.
2023. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogya 4 - es mondja...


Ezzel a nem zsebében turkálsz, csak érdekel, hogy miből van a családi vagyon.....


Soha nem kérdezted a munkájáról, hogy milyen jellegű ügyekkel foglakozik, vagy hogy hogyan keresi a pénzt?


Én kb. 10 évesen tudtam, hogy a szüleimnek milyen tevékenységből van a pénzük...és hogy kb. mennyi.

2023. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szóval anyukám közjegyző és én is az lehetnék utána"


Mert elintézi neked a jogi kar elvégzését? Meg majd a szakvizsgát is?


Jó, a gyakorlati helyed - közjegyzőjelöltként - biztosítva van... de az még kevés...


Bár tény, hogy a szerencsés születésednél fogva olyan előnnyel indúlsz a jogi pályán, amiről - anno - mi még csak álmodozni sem mertünk a jogi karon... nekünk így maradt a "kínlódás" a szakmai érvényesülésért.

2023. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!