Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Félretenni a havi fizetésből?

Félretenni a havi fizetésből?

Figyelt kérdés
Tudsz spórolni a havi jövedelmedből? Ha igen mennyit tudsz havonta félretenni?
2010. okt. 9. 07:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyeneket, mint a második hozzászóló, hogy távolról belelátnak mások pénztárcájába. Mi is 180-ból élünk, ebből száz a lakás+rezsi. (Hitelünk nincs) Két BKV bérlet kb egy huszas, kajára, ruhára, szórakozásra, tankolni, kozmetikai, tisztítószerekre stb marad havi hatvan, tehát átlagban napi kétezer Ft. Megnézném, hogy ebből ő hogy tenne félre havi negyvenet megszorítások nélkül.
2010. okt. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tisztelt 2. válaszoló!! Nem az volt a kérdés hogy te be tudod -e osztani az én 180ezremet!!! Foglalkozz a magad dolgával és csak a feltett kérdésre válaszolj! Kívülállóként sok mindent nem tudsz:(

(1. válaszoló)

2010. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Hát, én nem tudom ki hogyan csinálja, nem minősítek, és nem bírálok senkit, de mi nem hogy nem tudunk félre tenni, de már 10, 15-ikén azt számolgatjuk mennyi van következő fizuig.Pedig nem rossz a havi bevétel(300 000) csak van három gyerek,(két sulis, egy baba) kertes családi ház kutya macska, jelzálog hitel, kocsi...Nem élünk nagy lábon egyáltalán, mégis meg kell gondolni minden ezer ft-ot.Szóval, kedves kérdező, tudom, hogy nem ezt kérdezted hanem az ellenkezőjét, de mi nem tudunk spórolni ,egyszerűen nem marad, bocs, ha untattalak feleslegesen.
2010. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Mi lakáshitellel a vállunkon kb. 180-ból élünk pici gyerkőccel! Nincs meg a havi keret a megtakarításra, csak azon igyekszünk, hogy 3 hónap alatt 100ezer körül összejöjjön. Akkor lejár a lekötés, hozzátesszük a megtakarítást és kezdődhet újabb 3 hónap! Így hát nincs szórakozás, ruhavásárlás, csak a legszükségesebbek, meg persze ami a gyerkőcnek kell...
2010. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Senki nem untat a válaszával. Nekem is még régről maradt megtakarított pénzem, azt már évek óta mindig lekötöm. Ha tudok félretenni valamennyit, akkor hozzáteszem, ha lejár a lekötés és újra lekötöm.

Tényleg lekötés alatt nem lehet pénzt betenni???csak akkor ha már lejárt...ezt mindig elfelejtettem megkérdezni :)

2010. okt. 13. 06:59
 16/18 anonim válasza:
Nos az én keresetem úgy 300.000 - 400.000 Ft körül forog de annál nagyobb a kiadásom .. úgy kb 200.000 Ft körül forog mivel maszek vagyok vagyis magánvállalkozó ezért van saját könyvelőm is aki ezeket kezeli.. Van egy saját kezüleg kötött életbiztosításom spórolással egybekötve ami kijön szép kis összegre kb 20.000 havont.. Nem panaszkodom de én tényleg a szarból jöttem ki.. 1 évig munka nélkül voltam nem volt se kocsim se házam se barátnőm földön futó voltam. MOst vagyok 23 éves és azt kell hogy mondjam nekem is minden nap meg kell szenvednem a napi betevőkért.. és akinek sok a keresetem az gondolha bele hogy reggel 7 től este 8 ig ső van mikor sötétig nyáron este 10 ig melózok... Muszály !!! Ha meg akarunk élni akokr valamit tenni is kell érte!!!!!
2010. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kb. 2-300at tudunk felretenni egy honapban, de csak mert nincs semmi hitel. Lassan lesz lakashitel, szoval a megtakaritas erezhetoen csokkeni fog.
2010. okt. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

nem tudok sem félretenni, sem nyaralni. örülök ha a lakáshitelt, lízinget, tankolásokat, autó fenntartást, adókat, rezsit, kaját kifizetem jelenleg és minimális ruházkodásra, családi programra telik. próbálok spórolni, de nem várt kiadások vannak.

persze minden attól függ ki hogyan indult, ki mennyit keres és milyen tartósan, ki hogyan tudja beosztani a meglévőt, ki min tud spórolni, stb.

2011. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!