Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Félretenni a havi fizetésből?

Félretenni a havi fizetésből?

Figyelt kérdés
Tudsz spórolni a havi jövedelmedből? Ha igen mennyit tudsz havonta félretenni?
2010. okt. 9. 07:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy-nagy sanyargatással (csak a kajára meg rezsire költünk) így marad kb.40 ezer:( Kettőnk fizetése 180ezer a férjemmel.
2010. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
180.000.-ből nem kell nagyon sanyargatni,ha félre akar tenni két ember 40-et. Mi 4-en élünk ennél kevesebből,szerényen,de tisztességesen. Félretenni csak néha tudunk 101-20.000.-et.
2010. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

kb 20.000-et tudok félretenni

Mondjuk anyukám valamennyire segít nekem..Mert sokx ő főz rám(akkor az alapanyagokat is veszi..)

Szóval külön élek,van saját keresetem...Meg kiadásaim:P

De néha jó a segítség:S

2010. okt. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megélni se tudok belőle...
2010. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem nincs fix összeg, amennyit felrerakok, de nagyon sporolok. Ebben a honapban, mondjuk ez 8.000 ft volt. Egy dobozba rakom be a megmaradt aprokat is mindig, meg a honap vegen megmaradt penzt, ami le van zarva, igy fogalmam nincs, mennyit tettem mar felre. amugy mindig 5-15 ezer között van, amit el tudok rakni.
2010. okt. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Semennyit.

Párom (nem élünk még együtt) havi 50-100 ezret is félrerak, ha van maszek melója.

2010. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit, összesen 51 ezer a bevételem, amiből ketten élünk a kisfiammal. Ha a szüleim nem segítenének időnként élelemmel, már rég éhen haltunk volna, vagy ha nem ingyen kapná az óvodai étkezést a gyermekem. Előtte mielőtt munkanélküli lettem, akkor 74 ezerből éltünk ketten, akkor sem tudtam félrerakni, viszont akkor nem kellett a szüleim segítsége, mert volt élelemre is.
2010. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Borzasztó a helyzet!!!! Milyen jó lenne, ha a világon nem lenne se gazdagság, se szegénység->nem lenne irigység sem, mindekinek ugyan annyi lenn a jövedelme, annyi, amiből havonta leglább 300.000 Ft-ot félre tudna tenni a többi meg menne kiadásokra és zsebpénznek :)
2010. okt. 9. 10:08
 9/18 anonim ***** válasza:
De nem lesz. Mindig is voltak szegények és gazdagok.
2010. okt. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Megvalósíthatatlan.


Amúgy én havi 11 ezret rakok félre, kötöttem egy ilyen életbiztosítást. Jó, mert rákényszerít, hogy félretegyek.

A párom most kezdett el dolgozni, 90 ezret keres. Valószínűleg egy 10-15 ezret abból is félre fogunk tenni. Én suli mellett kötetlen munkaidőben dolgozom, úgyhogy ha több pénz kell, akkor többet megyek (bár kezdem elérni a határaim sajna). Szerencsésnek érzem magam.

Forintban: kb 150 ezer a jövedelmünk, ebből 50 ezer albérlet, 60 ezer a napi megélhetés, a maradékből ruházkodunk, stb. és félreteszünk.

2010. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!