Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Yettelnél dolgozni...

Milyen a Yettelnél dolgozni mint értékesítési munkatárs?

Figyelt kérdés
Milyen a munkabeosztás? Egy héten kb. hány napot kell menni? Egy nap kb. hány órát kell dolgozni? Minden érdekelne, akinek van tapasztalata kérem, írjon, akár privátban is.

2023. ápr. 18. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Amikor húgom haza jött ideiglenes melónak vállalta. 1 hónap és 1.5 hétig.


Rabszolga munka, főleg ha házalnod kell. Csak muszájból tűrte el. Pedig szereti a pörgést, de nem ebben a formában.


Őt látva az a munka után, nos, nem javasolnám.

2023. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Yettelnél NINCS házalós munka, ha valaki ennyire nincs tisztában a dolgokkal az miért válaszol?


Ami nehéz benne, hogy el kellene adnod a legdrágább tarifacsomagot prémium kategóriás készülékkel, azokra van csak elfogadható jutalék, viszont az emberek meg minél olcsóbbat keresik.

Ja meg rettenetesen sok a bunkó ügyfél

2023. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát dolgoztam kereskedelemben, ott is katasztrófák tudtak lenni az emberek(vásárlók), de hát sajnos nincs más 😩
2023. ápr. 18. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ez annyival rosszabb a kereskedelemnél, hogy itt meg jutalékos rendszer van és ha nem teljesítesz jól akkor egy ideig piszkálnak miatta utána elküldenek
2023. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséget kérnek ehhez?

A másik két szolgáltatónál jobb?

2023. ápr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salvatore válasza:

Dolgoztam náluk pár hónapot.

Területi versenyeket nyertem meg,illetve 1 hónapot kivéve mindig meglett a havi teljesítmény.

Kellett másnak a hely,ezért egyik nap a kasszámba beletett kolléga 2ezer forintot,amit nap végén mint borravaló elraktam,ugyanis az mindig a sajátod volt.Majd behívtak az irodába hogy én elloptam 2ezer forintot.Mondtam nekik hogy rendben akkor rágalmazásért megyek a munkaügyi bíróságra,majd közös megegyezéssel és végkielégítéssel elmentem onnan.

Felhívtam a főnököt hogy miért kellett ez,de nem válaszolt semmit.

2023. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam interjún, több mint egy hete, azt mondták, hogy visszajeleznek pár napon belül.. azóta is szólnak!😂 szóval mindegy is, de azért köszönöm a válaszokat.
2023. máj. 4. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez hol? Budapest?
2023. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem Bp, de nem messze
2023. máj. 10. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!