Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miert van sok multinal egy...

Miert van sok multinal egy csomo bujtatott allas?

Figyelt kérdés
Full retardaltak ulnek itt ahol melozom, tok indokolatlan poziciokban… sogor,koma,jobarat cimszoval… szegyen. Kulfoldon is ez van?
2023. ápr. 15. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem jöhet sógor, koma, barát. Budapesten van a cég.
2023. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Neked nincs rálátásod a cég dolgozóira. Elképzelhető hogy akit te retardáltnak tartasz az a szakmájában a legjobb és ezért alkalmazza a multi.
2023. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Legjobb mibe? Az okoskodasba? Lol
2023. ápr. 15. 22:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden multinál vannak retardáltak, ez ilyen. Legyen saját céged, és oda azokat veszed fel, akiket akarsz.
2023. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mondj már valami konkrétumot.
2023. ápr. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó lenne valami konkrétabb, hogy ki tudjuk találni miről van szó, viszont valóban előfordul, hogy egy adott "asztalra" 1.5-2 ember is lehet munkaszervezés miatt.

Saját példa, nálunk a négy fős csapatomban tapasztalom, hogy ezt, a cég szempontjából egyébként tényleg létfontosságú munkát ketten is meg tudnánk csinálni, de ha tényleg csak ketten lennénk, és 1 ember akár egy hetet is kiesne, akkor baj van, ezért a gyakorlatban 2 fős munkára van 4 ember, plusz még 2 másik ember más csapatból, akik back upok.

Néha emiatt fogalmazzunk úgy, hogy ráérünk (közben csinálom a mestert, nem bánom), cserébe betegség szabadság esetén sem úszunk, de nem is tudunk elúszni, mert az először tíz-ötven milliós nagyságrendű bírságokba, majd akár a működési engedély fölfüggesztésébe is kerülne.

2023. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egy áramos cégnél dolgozom..... Mint művezető.

voltunk kint terepen, elvitte az egyik kolléga a kocsit, és defektet kapott, 2 óráig állt a kocsi mellett, hogy most mi lesz? Az irodisták is agyhalottak, senki nem tud egy kereket cserélni, vagy odamenni segíteni neki, egy emelőt nem tudtak alátenni a kocsinak...

Vagy van supervisior :D na ezen szakadtam, amikor felvettek, bemutatkozik a pali, hogy ő itt a supervisior, mondom, hogy tessék? Elkezdi megfigyelő :D pfff mondom jaja figyelgesd magad, engem nem kell figyelgess, ilyen állások, nulla tudás, alibi hülyékkel teli, na meg a másik... vállalkozási referens :D az is aztán k*rvára kell :D konkrétan cégekkel emailezik, meg telefonál, és erre külön nyitottak egy poziciót :D de számtalan poziciót, és szituációt feltudnék sorolni, hogy mik mennek itt. (amugy ez az EON :D ) Itt mindenkinek nagyon jól csengő beosztása van, de közbe semmit nem csinál senki..

2023. ápr. 16. 12:04
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Figyi, a defekre, "agyhalott irodistaként":

Cserélne a f@szom kereket, nem az én munkaköröm, nem az én felelősségem, nem lehetek felelős a jármű műszaki állapotáért ezt követően (olyan apróságról nem beszélve hogy egy "irodás" ruha szettem minimum másfél kiló de inkább kettő, tudod ki fogja összeolajozni) , ráadásul ha áramos cég, tuti akad valami műszakis szerelő, akinek benne van a munkaköri leírásában, és megcsinálja.

Ha napközben ilyen történne, én is hagynám a picsába, és a telóm nyomkodnám amíg nem jön valaki, aki kicseréli, az órabérem pörög ugyan úgy, nem az én dolgom, hogy kilyukadt az a szar, hanem a munkaadómé.

2023. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezért tart itt mindenki, senki nem segít a másiknak, a másik meg várjon egy területen a fogyatékosságotok miatt 2 órákat teljesen feleslegesen :D na mindegy, sose fogom ezt megérteni
2023. ápr. 16. 12:16
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

"konkrétan cégekkel emailezik, meg telefonál, és erre külön nyitottak egy poziciót"

Hát bhaszod azt a munkát amúgy ki vegezné el, jóska miközben megcsinálta a kötest az oszlopon? Vagy mi az elképzelésed?

2023. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!