Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha én egy autógyártónak...

Ha én egy autógyártónak dobnék fel ötleteket, hogy a jövőben milyen autókat gyártsanak, mennyi lenne a havi bérem?

Figyelt kérdés
10.-es gimnazista vagyok, ha megszerzem két év múlva az érettségit kezdhetnék is? Számítok erre. Škodánál kezdenék.

2023. ápr. 13. 06:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%

Állj be a sorba kishaver, előtted évek óta ott dolgozó droidok várnak az előléptetésükre is, nem csak a fizetésemelésükre, amiről meg te álmodozol ahhoz legalábba tulajdonosi vagy részvényesi kör magjában kellene lenned.



Mondok én jobbat ehelyett, amedig még fiatal vagy!


Gyúrj rá nyelvtudásra, jellemre, meg etikettre, aztán ha az egyik fejesnek van lánya akkor nősülj be a vezetői kör családjába.


Még legrosszabb esetbe is max sofőrnek használnak majd, de anyagi problémáid sose lesznek!

2023. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
A leírtakon túl hozzátenném, hogy amit pedzegetsz az egy folyamat. Van egy új ötlet, hasamra ütök, egy teljesen új karosszéria konstrukció, vagy hajtáslánc. Ahhoz neked pontos műszaki leírást és megvalósulási tervezetet kell készítened műszaki nyelven (ez alatt értsd a tevezői szabványokat és a műszaki leírás megfogalmazását is), amit a szakmában jártas más nemzetiségű szakemberek megértenek. Ha ez megvan, piackutatást kell csinálni, hogy van-e egyáltalán értelme, van-e rá igény akár a technológiai oldalról, akár az aktuális gazdasági környezetben. Az adott fejlesztés nyersanyagvonzatát is meg kell vizsgálni, rövid és középtávon rendelkezésre állnak-e a szükséges nyersanyagforrások. Költségelemzés is szükséges, önmagában az hogy új vagy más, nem elég. Akkor tudsz érvényesíteni egy javaslatot, ha az adott gyártócégnél profit formájában visszaköszön. Ha ez mind megvan és úgymond zöld utat kap a javaslat, jöhet a prototípus gyártás majd a tesztelés. A tömeggyártás megtervezése és kivitelezése már a gyártómérnökök feladata.
2023. ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Költözz el Kínába, mert ott van az autógyártás jövője, az európai (német) autóipar már régóta haldoklik.


Egyébként meg, először talán szerezz legalább egy B kategóriás jogosítványt mielőtt a gépjárművekről akarnád osztani az észt. Ültél már egyáltalán valaha egy autó vezetőülésében?

2023. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy érettségivel azt hiszed hogy mindenki úgy ugrál ahogyan te fütyülsz? Ez nem így működik! Valamit tegyél le az asztalra, különben magasról tesznek a tanácsaidra! ( meg sem hallgatnak nyilván) Ha tervező lennél akkor lehetne el gondolkozni ilyesmin! Ajánlom, tanulj,tanulj,tanulj!!!
2023. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"10.-es gimnazista vagyok, ha megszerzem két év múlva az érettségit kezdhetnék is?"


Persze nyilván az érettségivel rendelkező, tapasztalatlan embereket keresik az ilyen pozíciókba.


Én például a 2-es matek és 3-as töri szóbeli érettségi után megterveztem a legújabb Bugatti Veyron autót amit már le is gyártottak, de azóta felmondtam és továbbálltam pizzafutárnak mert az izgalmasabb feladat. Nem véletlenül látsz ennyi árufeltöltőt, pizzafutárt, konyhai kisegítőt érettségivel, csak azért nem terveznek autókat mert az túl könnyű feladat, sokkal nagyobb kihívás a fagyasztott húsok pakolása.

2023. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ott áll aggódva a Skoda gyár kapujában a fejlesztéssel megbízott főmérnök, és várja hogy mikor jár arra egy nagyon okos 16 éves, aki komoly ötletekkel megmenti a gyárat a csődtől.


Közben lehet, hogy egy bringán sem tudnád beállítani a bowdenféket.....

🤣

2023. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Vállalkozóit váltsd ki!
2023. jún. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A kérdés kapcsán milyen relevanciája van annak, hogy kivált bármilyen tevékenység kapcsán vállalkozóit? Milyen tevékenységet vegyen fel egy érettségivel? :D
2023. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehetsz ötletgazda, házgazda, bacilusgazda, vagy bármi más is.

Természetesen komoly pozícióval és tetemes fizetéssel megtámogatva.

A gyári fejlesztő mérnökök hada pedig "monnyonle!" 😋

2023. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!