Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aktívan távmunkában dolgozók,...

Aktívan távmunkában dolgozók, alkalmazotti jogviszonyban...milyen munkaköröket tudtok így betölteni?

Figyelt kérdés
Csak azoktól várok választ, akik jelenleg is aktívan távmunkában dolgoznak és nem vállalkozói, hanem alkalmazotti jogviszonyban tevékenykednek. Az informatika az egyik szakterület, ahol ez jellemző, ezen kívül milyen pozíciókat töltenek be?
2023. ápr. 10. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
L1 support helpdesk, családtag: banki alkalmazásüzemeltető. Mindkettő informatika....
2023. ápr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tesztmérnök, hardveres, sok villamosmérnöki/gépészmérnöki pozíció végezhető otthonról. Munkahelyemen a HR, asszisztensek, menedzserek is rendszerint otthonról dolgoznak (max 1-2 bejárási nap), így szerintem ez cégfüggő mennyire igénylik a bejárást (máshol tudom 3 nap is kötelező).


Ismerősi körben otthonról terveznek/vásárolnak hírdetéseket, kampányokat.

2023. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én üzleti elemzőként dolgozom egy multiban otthonról havi 1 bejárással.
2023. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pontosan mi a pozíciód megnevezése? Milyen elemző vagy?
2023. ápr. 10. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontos megnevezése Business Analyst aminek a magyar megfelelője üzleti elemző. Ha érdekel hogy mit csinál általánosan egy üzleti elemző olvass utána nyugodtan, ettől jobban én sem tudom megfogalmazni:


[link]


Ha pedig van még konkrét kérdésed írj bátran

2023. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már világos.
2023. ápr. 12. 00:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!