Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszajelzést várok egy...

Visszajelzést várok egy cégtől (interjú után), mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmentem egy interjúra ahol kérdezték, hogy tudok-e azonnal kezdeni, de nem tudtam sajnos. Ezután azt mondták, hogy 2 héten belül visszajeleznek ha felvesznek ha nem(ez kerek 1 hete volt). Írjak nekik, hogy van-e valamiinformációjuk számomra, vagy inkább várjak míg ők írnak?

2023. febr. 27. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

"Értem a kommentetek lényegét, de ha így akartok megnyilvánulni akkor menjetek fel facebookra, aztán szapuljatok ott valakit, ez nem az az oldal :)"


Próbálhatsz osztani minket kérdező, de az a baj, hogy még mindig nem érted a kommentek lényegét. Ha értenéd, akkor felfogtad volna miről is szólnak.:)

2023. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. :)

Honnan veszed, hogy nem értettem? Most pláne, hogy felvázolták mit is jelent az "azonnali kezdés" kérdés. A gondom csak a stílussal volt, azzal a lekezelő stílussal, amivel idiótának/fogyatékosnak állítanak be egyetlen kérdés miatt. Én csak egy szimpla pályakezdő vagyok, nem tudhatok mindent, nem volt hol tapasztalnom, hiszen az iskolapad nem készít fel a munkára, az interjúkra és effélékre.

2023. febr. 27. 14:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Valószínű azért 2 hét, mert még több embert is meg fognak hallgatni. Ha 2 hét után nem jeleznek, akkor érdemes felhívni őket. Abban az esetben ha leszarnak, akkor elkönyvelheted, hogy nem vettek fel.
2023. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azóta megvolt a beszélgetés, elfelejtettek visszajelezni arról, hogy nem sikerült. Most egy újabb visszajelzésre várok.

Köszönöm a válaszokat

2023. ápr. 3. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!