Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszajelzést várok egy...

Visszajelzést várok egy cégtől (interjú után), mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmentem egy interjúra ahol kérdezték, hogy tudok-e azonnal kezdeni, de nem tudtam sajnos. Ezután azt mondták, hogy 2 héten belül visszajeleznek ha felvesznek ha nem(ez kerek 1 hete volt). Írjak nekik, hogy van-e valamiinformációjuk számomra, vagy inkább várjak míg ők írnak?

2023. febr. 27. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha azt mondták, hogy 2 héten belül jeleznek, akkor ne pattogj egy hét után. Majd ha 18-20 napja nincs válasz, akkor.
2023. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nálad a 2 hét=1 hét?
2023. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Igen, ha 2 hetet mondtak, akkor mindenkeppen erdemes 1 het utan erdeklodni.

Igy nagyobb eselyed lesz szellemi fogyatekossagod miatt, ha van naluk disability quota.

2023. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy beteszek egy Breaking Bad részt és várok. Vagy jelentkezek még pár helyre. Amelyiknek több hasznát látod.
2023. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, 2-es :D

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert elég furcsa, hogy megkérdezik, hogy rögtön tudok-e kezdeni. Mégis két héten belül adnak választ? Értem én, hogy nem szokás gondolkodni, de néha nem árt. Értem a kommentetek lényegét, de ha így akartok megnyilvánulni akkor menjetek fel facebookra, aztán szapuljatok ott valakit, ez nem az az oldal :)

Különböző álláshirdető portálok emlékeztetnek 1-2 hét elteltével, hogy vegyük fel a kapcsolatot azokkal a cégekkel akik nem adtak választ eddig, tehát a két hét nem biblia úgy gondolom. Bár, akinek az ölébe pottyan az állás, vagy józsi pista bácsi beprotezsálja valahova, az nem tudhatja.


4-es, köszönöm, én már végig néztem , az új outer banks évadot is, de kevés a jó sorozat :D

2023. febr. 27. 13:40
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Sok cégnél az azonnali kezdés nem azt jelenti, amit a hétköznapi embernek. Nekik engedélyeztetni kell azt, hogy felvegyenek embert. Szóval ha azt mondták 2 hét múlva értesítenek, simán lehet, hogy 3-4 hét múlva fognak szólni. De az is lehet, hogy nem téged választottak.

Alapvetően ez egy ilyen műfaj, amint kilépsz az ajtón már keresni is kell a következő lehetőséget, akármit is mondtak. Én voltam több olyan interjún, ahol azt mondták, tuti engem vesznek fel, még a csapatnak is bemutattak, aztán soha többet nem hallottam róluk. Ne foglalkozz velük, lépj tovább.

2023. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
A "tudsz-e azonnal kezdeni" annyit tesz, hogy kíváncsiak voltak a felmondási idődre. Mert ha teszem azt 2 hét múlva szólnak, hogy felvennének és akkor közlöd, hogy "oké, akkor felmondok a mostani helyen, letöltöm a 2 hónap felmondási időt és Májusban tudok is kezdeni", az nem biztos, hogy jó nekik.
2023. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
várj két hetet
2023. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Várjál.
2023. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha akarnak valamit keresni fognak. Attól, h írsz egy levelet nem változnak pozitív irányba a dolgok.
2023. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!