Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy általános...

Mennyit keres egy általános ápoló?

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondoltam.



2023. febr. 14. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
A bertabla elérhető az interneten, utána lehet nézni. De ez sok mindentől függ, pl: diplomás ápoló e (tudom, amit küldtél csak képzés gimnázium után), magánban vagy államiban dolgozik, mennyi éjszakát vállal el, pontosan milyen munkakörben dolgozik, hány év tapasztalata van...stb
2023. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
amennyit leapol
2023. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha magán ápolást vállalsz úgy, hogy házakhoz kijársz, akkor sokat. Ha kimész Nyugat-Európába, akkor is sokat. Magyarországon egészségügyi vagy szociális ntézményben keveset.
2023. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
munkaviszonytól, beosztástól, éjszakai, vagy délutáni műszakok számától, túlórától függően nettó 270 ezer-500 ezerig
2023. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Én 7 éve dolgozom eü-ben, 12 óra, osztályon. Havonta kb 5-6éjszaka, és így kapok 280-300között. :(
2023. ápr. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
"E" kategóriába lennél besorolva ezzel a végzettséggel. Nézd meg az új bértáblát, ami júliustól lesz.
2023. jún. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos a bértáblával a s*ggét kitörölheti. Az egy bruttó fizetést ír. És az sem mindegy mennyi az éjszaka. A hétvégét, túlórát nem fizetik, ünnepnapot is csak 100%-ban, nem 150-200mint máshol. Az eü egyre lentebb. Nincsenek megfelelő eszközök, a szerencsetlen beteg pedig csak a levét issza, a dolgozóval együtt akit megköveznek a "rossz" ellátás miatt. Ami nem rossz, csak nincsenek meg a feltételek. Alamizsna az a fizetés amit ezért a munkáért adnak. Ahol ember életek forognak kockán, és más testnedveiben turkál az ember egész nap! Én aztmondom senki ne menjen a mai világban ápolónak.
2023. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Én Budapesten dolgozom ápolóként és nálunk igen is kifizetik a túlórákat, méghozzá 150 százalékkal, csakhogy a problémánk az hogy nem szabad a főnővérnek tulorát adni felső utasitasra a beosztás szerint, vagy ha ad akkor nagyon keveset mert az nagyon sokba kerül a kórháznak, inkább kevesebb embert oszt be egyre több munkára, de túlórákat nem adnak, ugy próbálja összesakkozni a beosztást hogy senkinek ne legyen egy honapban 14-15 12órás műszaknál többje, pedig az alacsony fizu miatt szívesen mennénk többet, de nem lehet. Ha valaki többet akar akkor keressen másodállást ezt mondják.
2023. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebből a válaszból utolsó nem tudtuk meg hogy mennyi az annyi. Semmi konkretat nem írtál. Mitől féltek leirni anonimkent hogy akkor mennyi a fizu?? Nen értem kitől féltek?
ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem az utolsó vagyok, de annyit elmondhatok hogy 8 év eü, E kategória, most fizu emelés.után az utolsó fizetésem 388ezer forint.

Tele a net, hogy mostmár 800ezret keresünk. Van egy kolleganőm, diplomás ápoló, 4 gyerekkel, ugyhogy adómentes, még ő sem kapja meg a havi 800 ezret. :) minden csak ámítás. 😁 de jól hangzik ismét a médiában, hogy tudjanak miért beszólni és utálkozni az emberek az ápolók ellen.

ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!