Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Legtöbb céghez miért nem...

Legtöbb céghez miért nem lehet visszamenni dolgozni ahol felmondott az ember önkéntesen de jó munkát végzett mégsem akarják visszavenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert, ha megint gondolsz egyet és kilépsz azzal ők nincsenek kisegítve. Nem lehet rád számítani.
2023. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb céghez? Miért, hány cégnél mondtál már fel, kérdező?
2023. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
:)
2023. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Én eddig csak olyannál dolgoztam, ahova vissza lehet, a komolyabb multiknál még külön kifejezés is van rá, boomerang-nak hívják.
2023. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Mikor nem lehet visszamenni?


Azt a legtöbb cég nem támogatja, hogy felmondasz, aztán 1-2 hónap múlva visszamész. Pár év után viszont a többsége visszavesz (nyilván nem az ilyen 5 fős KFT-k, ahol a főnök örökké emlékszik és haragszik rád, de a nagyobb cégeknél ebből nincs gond).



Ha jó és értékes ember vagy, akkor akár pár hónap múlva is visszavesznek, nekem pl multinál ajánlottak olyat, hogy ok, értik, hogy mást akarok kipróbálni, de beszéljünk az ottani próbaidőm végén, mert ha mégsem jön be, akkor szívesen visszavesznek.

2023. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Engem nem kirúgtak, de felmondtak nekem mert lejárt a szerződésem és leépítést tartott a cég… (az ukránok meg jóval hosszabb szerződést kaptak, na mindegy)


Nekem azt mondták, hogy 1-2 év múlva próbáljak meg visszajönni a céghez, ha szeretnék és még működnek majd (20+ éve vannak itt, de most csődközeli állapot van állítólag)… Mondtam, hogy rendben: majd jelentkezem ha találok másik munkát mielőtt éhen halok.


Amúgy régebben dolgoztam egy olyan multinál is, ahol olyan jelentkezett vissza akit erőszakos cselekedetek miatt rúgtak ki 2 éve, de valahogy felvették, fogalmam sincs hogy hogyan.

2023. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!