Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben voltatok BMW...

Debrecenben voltatok BMW interjún gépkezelő munkakörre ? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ez egy vicc volt .


Elvárások a csillagos egekben.


Nem is a jövőbeli felettesem interjúztatott,teljesen más területről küldtek oda embert.


Pneumatika szerelés,elektromos áramkörök kapcsolási rajza,meg egyéb teljesen más szakmákról kellett a tudásomat bizonyítanom.


Már önmagában ez két szakma : pneumatika,és az elektromosság,és akkor még ott a gépkezelés meg,hogy tudj angolul.


Az egész arról szólt,miért ne vegyenek fel .


Gépkezelőnek soha nem kell pneumatikát javítani,vagy az elektromos szekrénybe nyúlni,egyszerűen TILOS.


Nem feleltem meg ezeknek az elvárásoknak,és szerintem aznap senki sem, láttam az embereket a folyosón,senki sem volt rakétamérnök.


És másnap felhívtak,hogy hogy éreztem magam az interjún,mi a véleményem róla ?


Ledöbbentem..


Az ember idejét rabolják,halálra szívatják,elutasítják,majd megkérdezik : hogy érezted magad,milyen volt ?


Megmondtam a telefonban,hogy bőven van rá idő - 1 év legalább - hogy az ember a plusz dolgokat amit a munkakörön felül elvárnak ( ez is érdekes azért ) elsajátítsa,de eszük ágában sem volt esélyt adni.


Erre a HR-es flegmán odaszúrt nekem idézem szó szerint :


- Igen rengeteg ideje van a vállalatnak válogatni...


No comment.


Összegezve :


Az álláshoz abszolút nem hozzá tartozó elvárásoknak - IS - meg kellett volna felelnem.


Pneumatikai jártasság,elektromos végzettség,angol nyelvtudás,gépkezelői rutin.


3 szakma + nyelvtudás.


Ahhoz,hogy gépkezelő legyek ???


Ilyen a világon sehol sincs.



#BMW állásinterjú #BMW gyár állásinterjú #Debrecen BMW gyár gépkezelő állásinterjú #BMW Debrecen állásinterjú #BMW gyár gépkezelő állásinterjú
2023. febr. 7. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Pontosan mi a kérdés?
2023. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem megkérdezték, hogy van -e tapasztalatom béjemvé index beszerelésben. Azt mondtam, hogy igen. Utána leesett, hogy ez csak kamu kérdés volt. Nem vettek fel végül.
2023. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt csinálják mint az Audi Győrben vagy a Merci Kecskeméten. Volt "szerencsém" mindegyikhez. Plusz még rabszolgának kezelnek és a fizetés a kinti melós bérének kevesebb mint a fele a munkatempó meg a duplája. Ja igen és persze egy ember végzi 3 munkáját 1 fizetésért.
2023. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

"Már önmagában ez két szakma : pneumatika,és az elektromosság"


Ez nem teljesen igaz, mert Mechatronikai és az Automatikai technikusnak is tananyag mind a kettő (pneumatika, elektronika).


Egyébként meg gondolom, hogy túljelentkezés van és ilyenekkel próbálják szűrni a jelentkezőket. A másik meg, hogy feltételezhetőleg sok munkakör már le van zsírozva ukrán meg ázsiai vendégmunkásoknak.


Egyébként szerintem nem baj, ha egy gépzekelő is ismeri alapfokon a pneumatikát, mert ha valami gond van a géppel, vagy kezd vele baj lenni, akkor hamarabb észreveszi és tudja jelezni a problémát a karbantartók felé.

2023. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
8 altalanossal rendelkezo operatoroknak es gepjavito okj-s gepbeallitoknak ne legyen mar elvarasai.. orulni kellene hogy van munka, mas hozzaadott erteket ugysem termelnek ezek a munkavallalok
2023. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nincs normális meló Kelet-Magyarországon ezért hatalmas a túljelentkezés még egy ilyen gyári rabszolgamunkára is. A gyár pedig még évek múlva indul így, van idejük válogatni és feltérképezni, hogy meddig mehetnek el a fizetések visszaszorításában és az elvárások növelésében.
2023. febr. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!