Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi órabért kérjek takarító...

Mennyi órabért kérjek takarítóként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mellékállásban jelentkeztem egy kisebb (9 szobás) panzióba alkalmis takarítónak / szobalánynak (még nincs tisztázva, 2 nyitott állás van), mekkora órabért merjek kérni? Kedden megyek majd találkozóra.

Heves megye, Eger.


2023. jan. 20. 12:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, de a munkáltatók pont lesz@rják, mondván, nekik is emelkedtek a költségeik.
2023. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
gátlástalanul zsigerelik ki a dolgozókat.
2023. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a fizetés itt Egerben elég jónak számít.

Sok ismerősöm másodállásban kap óránként 1500-at jó esetben.

Discoban pohárszedőként egyik barátnőm 1200-at kap, 12 órát dolgozik egy alkalommal...

Nagynéném 1500 ft-ért mosogat a főállása mellett, heti átlag 30 órában,és alig tudta kisírni, hogy 1200-ról emeljék fel.


Ez már szinte Borsod, csak névlegesen Heves.

2023. jan. 27. 12:20
 24/27 anonim ***** válasza:

akkor viszont próbálj meg vagy elmozdulni onnan, vagy valami szakmában gondoskodni, mert ennyi pénz még éhenhalni is kevés.


Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de ha még fiatal, akkor mindenképpen valami szakma felé mozdulj

2023. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi, van főállásom, viszonylag jól kereső irodai munka, de fel szeretném újítani a lakásom majd, és arra gyűjtök.
2023. jan. 27. 12:32
 26/27 anonim ***** válasza:
79%
A mai építőipari rezsi mellett én inkább festeni, vakolni tanultam meg, és megcsináltam magam :) jobban jöttem ki, mint am ásodállás+szaki párossal :D
2023. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Minek kell beleférnie egy órába? Ez nagyon fontos kérdés!
2023. febr. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!