Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmondanátok a családnak/barát...

Elmondanátok a családnak/barátoknak, h br. 3 millióra emelték a havi fizetéseteket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 11:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%

9

Természetesen van.

2023. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szülőkkel, testvérekkel (és ugyanígy feleségem szüleivel, testvéreivel) van olyan viszonyunk, hogy elmondjuk. Tágabb családnak és barátoknak nem.
2023. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig bruttó 2 millió 959 ezret kerestem volna és ezt mindenki tudta akkor siman
2023. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 Házassági szerződést még értem főleg ha előbb szeded össze a vagyonodat, még valamennyire a külön kasszát is, de nekem az fura hogy a társadnak "semmi köze" ahhoz hogy te mennyit keresel.
2023. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hogyha megkérdezik, akkor igen. De tényleg csak közeli barátoknak, akiket szeretek, megbízom, avagy szűk családi körben. A semmiből viszont nem hoznám fel témaként, nincs értelme dicsekedni vele.
2023. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyszer mondtam meg anyukámnak a nettómat (2 millió felett), mert hüledezett az étteremben a menü láttam, hogy ez milyen drága. Mondtam neki, hogy ne érdekelje, én fizetek, de nem hagyta abba. Elmondtam neki, aztán el se hitte, meet ilyen nincs.
2023. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%

Persze nyugodtan mondjad el mindenkinek, majd minden rokon, barát meg haver hozzád megy kölcsön kérni.

A fizetés az egy magánügy, senkinek semmi köze hozzá.

2023. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Senkinek nem mondtam el.
2023. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szűk családi körnek csak (szülők, testvér), egymásét nagyjából tudjuk, másnak nem
2023. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem a nettó 400-at kevesellte anyám néhány éve. Azt a nettó 400-at amiben évek verítékes munkája volt és amire akkoriban büszke voltam. Azóta azt se mondanám el, ha milliókat keresnék. Pénzről beszélni eddig mindig csak a bajt hozta rám.


Egyetértek azzal, aki a feleségének se mondaná el. Legyenek a kiadások fedezve korrekt, átlátható módon, úgy, ahogy megbeszélték. Ehhez nem kötelező egymás fizetéséről diskurálni egy párkapcsolatban. Szerintem tiszteletet érdemel, ha valaki ehhez tartja magát.

(Az megint más, ha ez egyébként is téma, vagy valamiért rákérdez a másik stb. Ilyenkor én is elmondanám. )

2023. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!