Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csupán érettségivel Magyarorsz...

Csupán érettségivel Magyarországon találok e olyan munkáltatót aki 2millió nettót fizet valamilyen könnyen megtanulható munkáért?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyéni vállalkozóként ez alatt keresek az adókat, könyvelőt s egyéb költségeket levonva. De ha nem dolgozom vagy szabin vagyok nincs kereset, nem tudok előredolgozni, minden hónapban sokat kell dolgoznom. Munkáltatónál van fizetett szabi, fizetett betegállomány, ezért gondolkoznék el rajta. 50 éves leszek nagy dolgokat már nem tudok megtanulni, de kitartásom van, ha az nem fizikai jellegű.

2022. dec. 25. 11:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
Gyárban mindenki ennyit keres, sima betanított munka. Ha valahol kisebbet kínálnak, körbe kell röhögni őket és menni egy normálisba. Az 50 éves embereknek külön örülnék, mert már van tapasztalatuk!
2022. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem.. ez biza itt marad örökre.
2022. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%
Tesztelokent 3.5m a nettom, es csak erettsegim van meg par tesztelo vizsgam...
2022. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Tehát van remény ... milyen tesztelő?
2022. dec. 25. 17:24
 15/23 A kérdező kommentje:
Ma volt időm megnézni a névjegyzéket, kb 70 név van benne akik 7 számjegyűt keresnek nettóban, de mind egyéni vállalkozó, ha nincs meló, nincs fizu. S van bejelentett rendes meló is ezek szerint ami biztosabb a vállalkozói létnél, csak az én ismerettségi köröm kicsi.
2022. dec. 25. 17:30
 16/23 anonim ***** válasza:
Az alkalmazotti lét szerintem semmiben sem biztosabb mint a vállalkozói, ez inkább csak egy közkedvelt illúzió. Ha ilyen sok fejlődési lehetőség van még a vállalkozásodban, akkor érdemes lenne foglalkozni vele. Írtad, hogy 2 millió nettó alatt keresel, de azt nem, hogy mennyit. Nem mindegy, hogy 400.000 a nettó bevételed vagy 1,8 M, de mindkettő 2 millió alatt van. Illetve úgy érzem kicsit az igényeidhez akarod szabni az elvárásaidat, nem pedig a lehetőségeidhez. Érettségivel, könnyű munkáért nem kifejezetten jellemző, hogy annyit fizessenek amennyit te szeretnél. Tanulni mindig érdemes, sőt, igazából folyamatosan tanulni és fejlődni kell, nem lehet kifogás az életkor. Akár alkalmazott vagy, akár vállalkozó, akkor leszel jól megfizetve, ha értékes a munkád.
2022. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Változó 1.2 es 1.7 között van a nettó leadózott tiszta. Amikor rámjön hogy nem nekem való ez akkor 1.2 amikor túléptem a negatív hullámon akkor több. Tényleg mar csak az a kis marketing kellene amihez nem érzem az erőt. De azért ebben max 1..2 hét évi szabadság van betegség szóba sem jöhet. Rendkívül monogám a munka segéderőt sem tudok ezért igénybe venni. Hétvégen is dolgozom 2..3órat naponta minimum, hétközben 4..5 órát, de a "papírmunka" elviszi szinte az egész napot. 7-10 naponta megcsömörlök akkor kell 1 nap pihi, de akkor is szinte óránként csörög a mobil, tehát nem is igazi pihenés az sem. Mmunkaviszonynál ledolgozza a 8 óráját, hétvége szabad, évente 3, 4szer el lehet menni pár napokra a családdal,kevesebb a stressz, komplexebb élete van.
2022. dec. 25. 21:26
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem neked arra lenne szükséged, hogy alapjaiban újragondold a vállalkozásod folyamatait. Ha optimalizálod a működést akkor sok időt és energiát lehet megspórolni. Kezdetben én is mindent magam csináltam, a papírmunkát, a könyvelést, mindent. Aztán elkezdtem kiszervezni dolgokat, sőt, amitől a legjobban tartottam azt is megléptem. Felvettem munkaerőt, így tudtam további megbízásokat vállalni. A rutin folyamatokat meg mindent amit tudok rábizok az alkalmazottamra, nekem meg több időm marad azzal foglalkozni, hogy a vállalkozást építsem. Nem érdemes a végtelenségig hajszolni magad, mert ez a vége, megcsömörlesz
2022. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%

Milyen vállalkozó vagy? Mivel foglalkozol? Ez talán segítene válaszolni. Lehet simán van olyan tudásod, amit "elhallgatsz" és rávágnánk, hogy jaaah, ha nem is két misit de 1-1.5-et kereshetsz.


Amúgy mire kell neked 50 évesen ennyi pénz? Eddig kellett volna megkeresni ami kell, most még azért dolgozni, hogy ne unatkozz.

2022. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Telco cégnél vagyok házaló ügynök. Van egy 10 éves fiam, neki próbálok könnyíteni. Meg kb 20 évem van, a felmenőim akkor mentek el
2022. dec. 26. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!