Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csupán érettségivel Magyarorsz...

Csupán érettségivel Magyarországon találok e olyan munkáltatót aki 2millió nettót fizet valamilyen könnyen megtanulható munkáért?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyéni vállalkozóként ez alatt keresek az adókat, könyvelőt s egyéb költségeket levonva. De ha nem dolgozom vagy szabin vagyok nincs kereset, nem tudok előredolgozni, minden hónapban sokat kell dolgoznom. Munkáltatónál van fizetett szabi, fizetett betegállomány, ezért gondolkoznék el rajta. 50 éves leszek nagy dolgokat már nem tudok megtanulni, de kitartásom van, ha az nem fizikai jellegű.

2022. dec. 25. 11:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze.. általában csak dobálják a cégek a nettó 2 milliót könnyű betanított munkákra.
2022. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze.. de ilyen fizetéshez egy szolgálati gépkocsi is jár soförrel, és persze szolgálati lakás is dukál. Majd ne lepődj meg amikor ezeket is felajánlják!
2022. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazgatói pozíciót kellene megpályáznod, ott simán magadnak ennyi pénzt. Könnyű, csak dirigálni kell.
2022. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Szopni könnyen meg lehet tanulni. Egy nívós prosti megkeres ennyit.



Hogy ti miért hiszitek, hogy sok pénzt jár azért, mert alkalmatlanok vagytok értéket teremteni, azt nem tudom.

2022. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Céges autó nem olyan nagy dolog ma már szerintem, de nem igenyelem a juttatásokat, nyilván már ezeket tudom magamnak biztosítani vezetői pozicióra sem vágyom. Úgy dobáljátok a negatív kommenteket mintha olyan nehéz lenne manapság jól fizető állásokat találni, de én csak a vállalkozóként végzettek között tudok ilyeneket, amit jó lenne egy munkavállalói kényelmesebb munkára cserélni.
2022. dec. 25. 12:16
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Szomorú, hogy 50 évesen fogalmad sincs a Mo-on lévő állapotokról.
2022. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kedves 6 os, nyilván nem olyan munkát keresek amiben a magyarok 90%a dolgozik, s elvan a langyiban, pedig több is jutna a konyhára ha nem Pató Pál szindróma élne beégve a fejekbe. De termeszetesen az ő munkájukra is szükség van, s ők elégedettek is vele úgyahogy. Annyira minden bizonnyal hogy újra s újra önmaga igazát hajtva naponta igába hajtsák a munkaerejüket.
2022. dec. 25. 12:54
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor milyen munkát keresel érettségivel? alkalmazottként?


Bruttó 3 milláról beszélünk havonta +erre még jön munkáltatói járulékok. A mi multinknál a magyarországi vezetőnek nincs meg ez a fizu, aki diplomás ember, perfekt beszél angolul és németül, van 20 év vezetői tapasztalata és mellett még büntetőjogi felelőssége is van hatalmas.


A te feledben van 1-2 fogaskerék kisülve.

2022. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről lecsúsztál. Alkalmazottként nagyon nagyon kevés hely fizet ennyit, érettségivel meg az esélyeid tendálnak a 0 hoz.


Még senior programozók 10 év tapasztalattal se nagyon keresnek nettó 2 millát(kivétel meg contract munkák vannak).

Orvos nem is lehetsz és ők is csak vezető poziba jutnak ennek a közelébe(bár 2 milla nettó sztem max korház vezetésnél van)


Kicsit más dimenzióban élsz kérdező

2022. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hát lehet valóban túl gondoltam ezt s a belekényelmesedést, elfelejtettem miért is léptem túl anno a komfortzónámon. A jelenlegi munkámban van még kb 45-55% fejlődési lehetőség (kb egy hónapnyi marketing kellene hozzá), az a plafon amit itt elérhetek fizetésre. Szerencsére újat tanulni még 10 év múlva is lehet a "szakmában" nem lehet megunni.


Törölni lehet a kérdést?

2022. dec. 25. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!