Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a Globál Work Hungary céggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom Győri székhelyűek és Ausztriába visznek munkásokat, segédmunkásokat.
2010. okt. 1. 18:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Na más is ment ki velük dolgozni???
2010. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi lennék :)
2010. nov. 22. 15:06
 13/20 Kovács Tunde válasza:
Nekem találtak munkát Bécsben. Igaz egy kiscsit sok időbe került (2 hónap), de megérte várni!
2011. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

A KÜLFÖLDI MUNKAVÁLLALÁSI ENGEDÉLYEKET A REGIONÁLIS SZÉKHELYEN KIZÁRÓLAG SZEMÉLYESEN LEHET ÁTVENNI!AZ ORSZÁG TULSÓ FELÉRŐL IS KÉNYTELEN LESZ BÁRKI EZÉRT AZ OKMÁNYÉRT SZEMÉLYESEN ELFÁRADNI SZOMBATHELYRE.

SEMMILYEN KFT-NEK ÉS SZERVNEK NEM ADNAK KI KÜLFÖLDI VÁLLALKOZÓI ENGEDÉLYT MÁS VAGY KÍVÜL ÁLÓ SZEMÉLYRŐL!!!!SAJÁT TAPASZTALAT!!!!!!

2011. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Bálint Balázs válasza:

Üdv mindenkinek!


Sajnos ők is csalók.Senki ne dőljön be nekik.Én sajnos bedőltem, szerettem volna , ha apukámnak sikerülne külföldön dolgoznia, de becsaptak.Voltak már közben is gyanús jelek, mint például, hogy a megígért számla sose jött.Pedig egy kedves női hang minden kérdésemre tudott válaszolni és bedőltem neki.Akinek megvan a jelentkezési lap azonnal menjen vele az APEH-hoz, hogy nem kapott számlát, majd a rendőrségre.

Nincs lelkiismeretfurdalásom , mert csak segíteni szerettem volna, de nagyon zavar, hogy ilyen csúnyán átvertek.Remélem egyszer lesz módom visszaadni a kölcsönt.


Mégegyszer SOHA SENKI NE DŐLJÖN BE AZ ILYEN HIRDETÉSEKNEK.SEMMIT NEM TUDNAK ELINTÉZNI, CSAK A PÉNZ KELL NEKIK.EZEK CSALÓK.


Ha esetleg valakinek meglenne az az anyag amit a borítékban kapott és elküldené nekem azt nagyon megköszönném.Szeretném megleckéztetni őket, és az összes többi ilyen szélhámost.


e-mail címem:balintecset@freemail.hu



Bálint Balázs

2011. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Borza Károly válasza:

Ezt nézzétek meg. érdekes szerintem...


[link]


nekem kicsit sok a global work.. de ha ténylegesen bárki hajlandó hiteles információt adni az skyp-o megtalál Borza.Karoly néven. lécci mert fontos

2011. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Kedves Károly!


Én megnéztem az oldalt! Gondolom rá kerestél a Global Work névre, úgy hozta ki a találatokat. Ha a Global-t írtad volna be, akkor az összes olyan cég nevet kihozta volna, aminek a nevében van Global. Nem értem mi ebben az érdekes?! Inkább az lett volna az, ha egy csomó Global Work Hungary-t hozott volna ki, más különböző címmel és adószámmal, cégjegyzékszámmal stb.:)

Most én is elmondanám tapasztalataimat! Bár én még néhány hete jelentkeztem hozzájuk. Még nem találtak munkát, de nagyon segítőkészek. A szerződésben megadott e-mailen bármikor lekérhető a pályázati anyag. Úgyhogy bele lehet tekinteni, hol tart a dolog. Nem gondolom, hogy csaló cégről lenne szó...

2011. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Csak egy baj van! Hogy a munkaközvetítést már más cég intézi, aminek ugyanaz a tulajdonosi köre, mint a fentinek! Mi április 1-én kötöttünk szerződést! Azóta egy betű hír sincs felőlük! Írtam nekik egypár levelet, de azon kívül, hogy ők a 15000 ft ért rengeteget dolgoznak, más semmit nem kaptam! Az lehet, hogy az elején volt munkaközvetítés, azaz elnézést nem az, mivel ők ezt a kifejezést nem szeretik, hanem munkakiajánlás! De kb 2 hónapja már csak pénzgyűjtés! Sőt most új néven! Job-Ex Line Kft ahol lehet érdeklődni, és mindenki azt a választ kapja, mint a régi cégnél!
2011. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Amúgy pont ez a lényeg! A kedves női hang, aki mindent megígér! Szállást, étkezést és jó fizetést! Ők ezért kapnak fizetést a mi pénzünkből!
2011. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 pocok502 válasza:

Egy csaló nemlétező cég!!!

Ne dőljön be nekik senki!!!

Egy darabig beetetnek, van akit ki is juttatnak csalinak, aztán átvernek!!!

Ne fizess nekik, ne hidd el a hazugságot!!

2012. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!