Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy az egyik emberednek kamu érettségije van?

Figyelt kérdés
A hogyan mellékes, megtudtam, hogy a középiskola közelében sem járt, amiről papírja van. A pozíció betöltésének feltétele volt az érettségi, tehát egyértelműen hazudott az interjún. Belelát a céges dolgokba, több-kevesebb céges pénzt is kezel. Ezek után eléggé megrendült a bizalmam az emberünkben.

2022. dec. 5. 16:40
1 2 3 4 5
 21/46 NTBS ***** válasza:
32%
Elbocsátás. Alap dologban hazudott.
2022. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
92%

Pár éve előjött, hogy a Volán buszsofőreitől is kérni fogják.

Csináltak egy gyors felmérést, majd kukázták az ötletet. Konkrétan leállna a hazai buszközlekedés.

2022. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hülye hogy még érettségit venni sem tud. Ha meg vannak a kapcsolatok akkor bármilyen papírt vehetsz. Suliból jön ki benne van a rendszerben, csak vizsgaidőszakban kapod meg mint a többiek. Ha nincsenek kapcsolatok akkor normális ember nem vesz semmit. Mert a Lakatos érettségije a piacról sajnos hamis lesz, és garantált a lebukás vele.
2022. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Bemutatta a bizonyítványát. Abban a 4 éves időtartamban egy teljesen másik iskola tanulója volt, de ott nem érettségizett le. Ez100%


Tudom, hogy nem a papíron múlik, de pontosan a hozzáállását kifogásolom. Ha már egy érettségit elcsalt, akkor a munkájában sem számítok semmi jóra.

2022. dec. 5. 20:23
 25/46 A kérdező kommentje:
Egyébként én kirúgnám, üzlettársam nem csinálna vele semmit, mert amúgy dolgozik rendesen (vagyis úgy tűnik).
2022. dec. 5. 20:28
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Az én érettségi bizonyítványomat se ott állították ki ahova jártam, mert pótérettségiztem és az teljesen máshol volt.
2022. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
10%
visszaperelném a jogtalanul felvett fizetést.
2022. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

26.


Az enyém sem ott lett kiadva, mert akkor voltam kórházban, és én is pótvizsgáztam e miatt. Azaz más a suli neve, és a kiadó pecséten lévő suli neve.

2022. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Lányom pasija sem ott érettségizik éppen most, ahol tanult. Ez nem bizonyít semmit.
2022. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Egy kedves barátom az egyetem tanulmányi osztályán utána nézett. A sorszám létezik, de a név nem stimmel a bizonyítványon. Körültekintően jártam el, biztos vagyok az értesülésben. Nem hiszem hogy megváltoztatta a nevét a srác.
2022. dec. 6. 08:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!