Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajznak mindenképpen...

Az önéletrajznak mindenképpen ki kell férnie egy oldalra?

Figyelt kérdés

Két hasábos az milyen?

Van itt valaki, akinek kétoldalas önéletrajza van,

Vagy egy oldalon két hasáb van?

Előre is köszönöm a válaszokat.

2022. dec. 3. 13:29
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Önéletrajz-szakértők, ilyen HR-esek, azt hiszem, így hívják őket, ők is írhatnak; meg amúgy mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok.

Pl félreraknának/kiszortíroznának/kiszelektálnának-e egy olyan önéletrajzot, ami két oldalas, egyáltalán szembetűnő-e, hogy lehet-e lejjebb is gördíteni; meg még a két hasábos, ha nagyon sűrű, ha nagyon sok minden van egy oldalon.

2022. dec. 3. 13:35
 2/29 A kérdező kommentje:
*meg szal , hogy az mennyire zavaró; hogy ha nagyon sűrű két oszlop van benne .
2022. dec. 3. 13:36
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Terulet/munkakor fuggo.
2022. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%

Nekem második sorban össze van foglalva 5 kulcsszóval, hogy mihez értek.

Interjúk alapján többség idáig olvassa.

Van aki az oldal feléig eljut de nagyon ritka.

Olyannal aki az egész oldalt végigolvasta még sosem láttam.

IT ban dolgozom és egy oldalas önéletrajzokat szoktam beadni.

Munkakörtől függetlenül minden önéletrajzot bezúznak a munkahelyemen amihez már kettő papírlap kell.

Rákérdeztem, azért csinálják mert nincs idejük napi több ezer önéletrajzot elolvasni.

2022. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
31%
Nem fognak egyoldalasnál hosszabb önéletrajzot elolvasni, egy jelentkező sem ér annyit. Nagyon speciális vagy magas pozíció kell ahhoz, hogy ennyi energiát fordítson egy jelentkezőre a munkaadó, de ott már inkább a munkavállalót keresik meg állásajánlattal.
2022. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%

"Rákérdeztem, azért csinálják mert nincs idejük napi több ezer önéletrajzot elolvasni."

Mondjuk ahol akkora a fluktuáció, hogy napi több ezer önéletrajzot kell elolvasni, ott bőven vannak más gondok is... Az ilyen cég véleményére nem biztos, hogy adni kell.

2022. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Két oldal még oké, de attól hosszabb ne legyen, mert nem olvassák el.
2022. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%

Egyetlen egy állásajánlatra érkezik több ezer önéletrajz.

Egy recepcióst kerestünk.

Minden nap kiolvasni háború és béke mennyiségű oldalt lehetetlen.

2022. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ milyen munkakörről van szó.
2022. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Férjen bele egy oldalba. A nem releváns munkatapasztalatot ki is lehet törölni. Minden állásajánlatra írd át az önéletrajzod, és tedd bele szó szerint azokat a szavakat, amelyek szerepelnek az álláshirdetésben, ugyanis sokszor nem is ember nézi át ezeket, hanem makró, és így szelektálnak a sok ezer önéletrajzból.
2022. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3