Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek hogy kirúgjanak a...

Mit tegyek hogy kirúgjanak a cégtől?

Figyelt kérdés

Már egyszer felmondtam de végül meg emelték a fizetést és maradtam de most azt akarom hogy egy percig se gondolkozzanak rajta mindent el is követek azért már hónapok óta csak filmezni és telefonon játszani járok be amit rám bíznak nem csinálom meg de ez senkit nem érdekel komolyan már direkt arra megyek hogy hol van az pont amikor betelik a pohár nàluk, sokszor elgondolkozok rajta hogy miért éri meg engem alkalmazni?

Nehezen szánom el magam a felmondásra főleg ha próbálnak meggyőzni sose voltam jó ebben rosszul érzem magam ilyen helyzetben azért szeretném hogy ne agyaljanak rajta


2022. nov. 18. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Mondj fel! Ha kirugnak az azért nem jó, mert a következő munkahelyed, ha érdeklődik a mostani munkahelyedről és elmondják milyen vagy nem mutat jól...

Szóval beadnám a felmondásom és utánna csinálnám azt amit most, hogy tojok az egészre.

2022. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem sokkal egyszerűbb felmondani, de most komolyan?
2022. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

De ha jó a pénz akkor mi a bajod? Mit melózol?

Legalább átutalással kapod a teljes fzetésedet?

2022. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

" a következő munkahelyed, ha érdeklődik a mostani munkahelyedről és elmondják milyen vagy nem mutat jól..."


Ilyet már nagyon régóta nem tehetnek meg, és nincs is az a cég amelyik képes lenne "érdeklődni".

Ha "érdeklődnek" akkor tőled fognak kérdezni, nem másoktól!

2022. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Hármas vagyok és amúgy azt sem értem, hogy miért kell felmondani egyből?

Miért nem mész betegállományba vagy 3 hétre?

Azt még fizetnék is! :D

2022. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne menj be dolgozni se, akkor hátha kirúgnak! Ha meg nem, akkor ingyen pénz!
2022. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Kakilj az iroda közepére
2022. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem 10 év után lett elegem. Egyre többet voltam egy-két napos betegállományban és váratlan szabadnapokon. Megunták, úgyhogy végül "kirúgtak", de úgy, hogy közös megegyezéssel, a felmondási időt sem kellett letöltenem és még végkielégítést is kaptam, pár százezret.:)
2022. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!