Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villanyszerelőnek megéri...

Villanyszerelőnek megéri tanulni manapság?

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 23:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%

3# Mi konkrétan Bp V. kerületi lakás teljes áthuzalozásához nem találtunk szakembert.


Többet ki sem jöttek. Volt aki elfelejtette, hogy beszéltünk és a legtöbben meg le voltak kötve.


Úgy veszem észre, hogy a jó szakemberek hónapokkal előre levannak foglalva és elég drágán dolgoznak. Tehát feltételezem megéri, ha érdekel ez a szakma.

2022. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
De túl képzés van, mert mindenki azt mondja hogy megéri villanyszerelőnek tanulni ezért sokan bele is vágnak ez egy öngerjesztő folyamat, már évek óta túlképzés van. Több szakmai konferencián, képzésen kimondták már ezt, konkrétan: "van elég villanyszerelő, sőt már túl sok, jó szerelő viszont nagyon kevés". Sajnos nehéz évek várnak azokra akik most kezdenek bele ebbe a szakmába, de ha külföldre tervezel akkor még pénzt is fog látni akár kezdőként is!
2022. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2022. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 NTBS ***** válasza:
51%
Megéri, ha érdekel és képes vagy precíz munkavégzésre.
2022. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tehát csak a legjobbak tudnak érvényesülni?
2022. nov. 23. 21:58
 16/21 anonim ***** válasza:
Néha még ők sem! Nem érdemes belevágni.
2022. nov. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ha csak átlagos/kicsivel átlag alatti vagyok mindennel kapcsolatban ami villanyszereléssel kapcsolatos (készségek, tulajdonságok, affinítás), akkor tényleg nem érné meg belevágni?
2022. nov. 24. 08:57
 18/21 A kérdező kommentje:
Alapvetően érdekelne a villanyszerelés. De tudom, hogy az érdeklődés sokszor nem elég.
2022. nov. 24. 08:58
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak arra hajtasz, hogy megdugd a női klienseidet. Mint a futárok.
2022. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

#15


Igazából ez minden szakmában így van. Én - belátom - középszerű vagyok a szakmámban. Beláttam, hogy így nem fogok nagy pénzeket keresni, viszont megélek. Ilyen szakma a villanyszerelő is.

Ha más nem, legfeljebb lakossági villanyszerelőként kisebb munkákat elvégzel - már abból is egész korrektül meg tudsz élni. Annyi, hogy ha vállalkozol, elég sok szerszámot be kell szerezni, illetve a Magyar Szabvány változásaival, szakmai fórumok/folyóiratok ajánlásaival sem árt tisztában lenni.

2022. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!