Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Blogot szeretnék indítani, de...

Blogot szeretnék indítani, de az elején nem szeretném a nevem adni hozzá,és nem tudom,így van értelme elkezdeni?

Figyelt kérdés
Néztem példákat de mindenhol névvel ellátott blog cikkeket láttam, ezért vannak kétségeim azzal kapcsolatban hogy név nélkül is tudna-e működni. Minden hozzászólást, véleményt köszönök előre is!

2022. nov. 17. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sosem nézek ilyen blogokat

Nem is tudom igazán mi az értelme

De találj ki esetleg egy ál nevet

Aztán majd átirhatod később

Mondjuk ha pl Kiss Juliának hívnak

Legyen a neved Kiss Judit

Én így csinálnám

2022. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Mert mivan, ha odaírod a nevedet?

Nyilván mást is hívnak ugyanúgy ebbe az országban.


Kiszamolo név nélkül megy. Minden posztnál Szerző: Kiszamolo.

Csinálhatod azt is, hoghy "márkanéven" posztolgatsz.

2022. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj belőle nagy ügyet. Én a keresztnevem egyik változatán vezetem. Ennyi.

Nem osztom Facebook-on, mert nem akarom, hogy csak azért olvassák, mert engem kedvelnek (van ilyen az ismerettségi körömben), egy-két ember tudja.

2022. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy csomóan írnak blogot névtelenül, becenéven, vagy valamilyen álnéven. Totál nincs jelentősége a névnek. Leírod, hogy te vagy Joe és te leszel Joe. Ha akarod, leírhatod azt is, hogy ez persze nem a valódi neved, de ezt magyarázat nélkül is mindenki sejteni fogja és senkit nem fog különösebben érdekelni.


Sőt, ha a valódi neved írod le, akkor se történik semmi, mert az se fog senkit nagyon érdekelni.


Sokkal többet fogsz azon agyalni, hogy miért nem olvassa senki, amit írsz, mint amennyi gondod abból lesz, hogy túl sokan tudják, hogy te írtad.

2023. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!