Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora kereset az ami miatt...

Mekkora kereset az ami miatt már inkább megéri itthon maradni, mivel annyi pénzzel nagyon kimagoslóan jól lehet már élni? (2021-es kereseteket alapul véve)

Figyelt kérdés

Ez az utolsó félévem és már jelenleg is dolgozok, egy éve levelezőre is átjöttem, hogy legyen rá több időm. Jelenleg ~500ezret keresek havonta, kényelmesen legtöbbször itthonról dolgozom és párommal bérlünk egy lakást budapesten.

Nem szeretnék panaszkodni hiszen tudom jól, hogy mi már így is jobban élünk, mint az ország túlnyomó többsége, egyszerűen csak szegényebb/átlagos családban nőttem fel és nekem már ez az 500ezer is borzasztóan sok pénz.

Azonban ha már van lehetőségem, akkor szeretném azt kihasználni maximálisan és már kapásból érzem azt, hogy itthonra jó az az 500ezer, de utazni felkapottabb helyre elég kevéske és mivel nem nagyon voltam külföldön szeretnék egyszer minden népszerűbb országot bejárni. Meg ennyi pénz HA nem történik semmi rossz akkor sok, viszont ha menni kell fogorvos vagy valami lenne az autómmal (még nincs mondjuk jogsim) vagy kellene valamit szereltetni saját lakásban, akkor elég kevés lenne.


Tehát egy szónak is száz a vége... Szerintetek mennyiért lenne érdemes itthon maradnom?



2022. nov. 11. 23:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ausztráliába. ;)
2022. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Annak nagyon örülök, ha a rengeteg ingyenélő barnabőrűn kívül még ilyen román lakhelyű IT-parazitákat is el kell tartanunk az adónkból, mert ugye az állami szolgáltatásokat nyilván ők is igénybeveszik, csak egy fillért nem fizetnek érte.

Nem értem, az ilyen miért nem megy ki tényleg a szőröstalpú kedvencei közé.


Ez a buborékban élés meg nyilván annak a típuanak jó, aki szívesen gubbaszt otthon, meg a saját kis kerületében mindent elintéz, de én biztos nem tudnék így élni. Elég a 2. kerületben a Széll K. térre lemenni, régen az egy fancy kis találkozóhely volt, most meg tele van rejtett erőforrásokkal. Rékasi fia jut eszembe erről, aki egészen addig élte a kis liberális buborék-életét, amíg egyszer meg nem támadták, azóta persze radikális aktivista lett belőle.

2022. nov. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!