Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire érné meg szoftvertesz...

Mennyire érné meg szoftvertesztelői irányba elmenni?

Figyelt kérdés
Pályakezdő egyetemista vagyok. Voltam egy cégnél interjún a múlt héten, ami sikeresen lezajlott. A héten kaptam is egy ajánlatot. Mennyire érné meg karrier, lehetőségek, fizetés szempontjából, ha ezen a területen helyezkednék el?

2022. okt. 30. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Mihez kepest?
2022. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyéb más mérnöki és IT munkákhoz képest. A szoftverfejlesztésen kívül, mert tudom, hogy az jövedelmezőbb és több a lehetőség benne, csak hát nem vagyok olyan szinten, hogy fejlesztő legyek. (Még)
2022. okt. 30. 14:09
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyébként villamosmérnöki BSC diplomám van.
2022. okt. 30. 14:09
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Akkor erdemes lehet, kesobb atmehetsz IT-n belul mas teruletre.
2022. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem célom, hogy szoftverfejlesztő vagy fejlesztő legyek. Sose volt az. Lehet nem is szeretnék az lenni.
2022. okt. 30. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell fejlesztőnek lenni, sok más lehetőség van IT-n belül és kívül is.
2022. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
IT-n belül szerencsére elég jól át lehet menni egyik területről a másikra, úgyhogy elkezdeheted ezt, aztán később képezheted még magad, meglátod, hogy alakul.
2022. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg a neurális hálo és a frontend/backend fejlesztőket fizetik meg legjobban. Mit értesz azalatt, hogy "megéri"?
2022. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Persze hogy megéri. Én ugyan nem tesztelő vagyok hanem adatelemző, de adott sprinteknél és adott project-eken tesztelő is vagyok. Persze az nem szoftvertesztelés, hanem QA.

Néha monoton tud lenni számomra, de így tőkéletes mivel csak részben szoktam ezt a részét csinálni. (De nekem a programozás pl unalmasabb)

Alapból fejlődés szempontjából szuper, szerintem a fizetés sem sokkal lehet rosszabb mint a fejlesztőké, én a helyedben bevállalnám, de te tudod mit szeretsz és mit nem.

2022. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Manuális tesztelők fizetése IT fizukhoz képest nem annyira jó. De egy csomó más munka van amihez nem feltétlenül kell óriási programozási tudás.

Egyébként meg munkában tanulsz a legtöbbet, szval ha nem lenne gond h programozni kell akkor az is opció

2022. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!