Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németorszagi idösotthonban...

Németorszagi idösotthonban képesités nélkül dolgozóknak milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

Milyenek veletek a munkatársak, fönökök, mennyi a fizetés, vannak-e pótlékok, egyéb ellátás, lakhatás, milyen a munkahelyi légkör?

Mennyire megterhelö a munka fizikailag? (1-10 skálán)



#Németorszagi idösotthon #Képesités nélküli munka
2022. okt. 23. 11:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Eddig nem kaptam választ a kérdésre. Jelentheti ez azt, hogy nem dolgoznak szakképesités nélkül németországi idösotthonokban? :/

Vagy rosszul tettem fel a kérdést.

Esetleg tud valaki valami infót mégis?

Köszönöm.

2022. okt. 24. 09:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még csak szakképzett ápolóknak láttam ilyen hirdetést, képesítés nélkül legfeljebb takaríthatsz vagy mosogathatsz ilyen helyeken. Hány éves vagy, férfi vagy nő?
2022. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fiatal nö vagyok, 53.

:) szeretek segiteni az embereknek.

2023. máj. 19. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Végezz el egy ápoló vagy gondozó képzést, tanulj meg németül kommunikálni és megnyílik előtted az út Ausztriába, vagy Németországba, mert millió álláshirdetés van németül beszélő, szakképzett ápolóknak!
2023. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz, kérdező? Miért nem mentek ki családostul, férjeddel, vagy pároddal?
2023. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne!

47/F

2023. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!