Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik home officeban dolgoznak,...

Akik home officeban dolgoznak, de nem programozók nektek, hogy telik egy nap? 8-tól 4-ig ki se jöttök a szobából vagy kissé lazább a dolog?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Core időben ott vagyok (10 és 3 között), a maradékot szakaszokban csinálom, este is egy kicsit, reggel is egy kicsit. Nem tudok egyhuzamban 8 órát koncentrálni. Mikor irodában dolgoztam, akkor is mászkáltam ilyenkor.
2022. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak így produktívabb vagyok, mert amíg az irodában a benn töltött idő számított, itthon a nettó idő
2022. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Meetingeken ott kell lenni de elég sok a teljesen felesleges.

Olyankor takarítok vagy főzök és kirakom tvre meetinget.

Néha földön vagy kanapén fekve dolgozom.

Sarki boltba és hasonló helyekre el szoktam menni, nem kell egy helyben ülni egész nap.

2022. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én call centeres vagyok, rendes ügyfélszolgálaton, nálunk van aki 6, van aki 8 órában dolgozik, és beosztásos munkarendben vagyunk. Kőkeményen elszámolnak minden percet, és szigorúak a szünetek is.

Előző munkahelyem idminisztratív volt, ott nem volt megszabva munkaidő, csak a napi 8 órát nézték, meg az elvégzett feladatokat, de azt bármikor csinálhattad.

2022. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!