Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes havi 4-500ezerért...

Érdemes havi 4-500ezerért vállalkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Villanyszerelő vagyok,és azt számolgatom,ha teljesen átálnék maszekba(egyéni) akkor kb ennyi profitom lenne havi szinten, most fizetésem nettó 350... napi 8óra.

Pécs/baranya megye terület.


2022. szept. 3. 12:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék, hogy mit tudnék kihozni magamból, egy két év próbát tennék vele. Aztan ha nem jön be vagy nem tetszik nem kötelező folytatni. Habar ez én vagyok.
2022. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Meglátjuk!!

Azért vannak kiadások amikkel számolok, eszközpark amortizáció, kocsi javítás, esetleg ha én lebetegszem akkor azokra napokra nincs bevétel,vállalkozással kapcsolatos kiadások... tehát eléggé összetett nekem ez így elsőre, de amúgy motivál,hogy belevágjak

2022. szept. 3. 14:08
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
30 éve csinálom más szakágban. 2-hónapot dolgoztam munkahelyen ez idő alatt. Nem adnám fel a szabadságomat. Első időszakban tedd félre amit csak lehet. Nem kell azonnal professzionális szerszám. Én bíztatlak, veszteni valód nincs.
2022. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én egy megyeszékhely mellett lakom (nem csóró megye), annyira nincs villanyszerelő, hogy egyszerűbb volt tanfolyamot elvégezzek, hogy megcsináljam a saját lakásom
2022. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%

"Nézd, én egy megyeszékhely mellett lakom (nem csóró megye), annyira nincs villanyszerelő, hogy egyszerűbb volt tanfolyamot elvégezzek, hogy megcsináljam a saját lakásom"


Ami meg van a legtöbbje nem ér egy forintot se...

2022. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

"Multkor 2 órás munkát 100 000ért csinált valaki. "


De nem annyit kap meg, adókat kell fizetni, kocsit, járulékot, szerszámokat, anyagot, stb.

2022. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
400 ezerért biztos nem lennék vállalkozó, egyszer jön egy navos jogkövetési vizsgálat és valami apróságon elhasalsz, majd bírságot kapsz. 400 ezer alkalmazotti fizetés.
2022. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16/17! Utánna m

Elmegy még két helyre, és hozzákeres még 150 000-t tudod mennyi ebből egy napi kiadása? A keresett összeghez körülbelül egy tizes.És másnap megint megy. Egy gázkazánt 30 körül tartanak karba, ami jó esetben 1- óra nem túl megeröltető munka, szaktudás persze kell! De menjen ki egy nap 5- kazánhoz, és extrább dolgot ne is kelljen javítani mert az ugye plussz. És igazuk van, mert senki nem akar dolgozni!

2022. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!