Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg szinte lehetetlen...

Tényleg szinte lehetetlen darukezelői állást megfogni ismeretség és tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés

Jelenleg targoncavezető vagyok, 3 év tapasztalatom van… Van angol és német felsőfokúm, így szívesen kimennék Ausztirába vagy Németországba. Láttam meghirdetett darukezelői állásokat (nekem arra is van jogsim, csak munka tapasztalom nincs) nagyon nagyon jó fizetésekért, csak az a baj, hogy 2-3 év munkatapasztalatot kérnek…


Szóval először lehet, hogy itthon kéne pár évet lehúznom darukezelőként, de itt meg állítólag nagyon kihallásos alapon mennek az állások.


Mennyire igaz ez? Van itt esetleg olyan aki jobban rálát erre a dologra?


Előre is köszi a válaszokat!



2022. aug. 28. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kb mint a nehézgépkezelő, nem szeretnek pályakezdőket alkalmazni.
2022. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!