Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állás interjún hogy kezelnétek...

Állás interjún hogy kezelnétek ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Mindnekinek ismerős az a kérdés amit így random feltesznek hogy gondolkodott e már azon hogy miért kerek a csatorna fedél vagy valami ilyesmi már tudom erre a választ de hasonlókat is szoktak kérdezni ti hogy kezelnétek az egészet ha pl nem tudnátok rá a választ?
2022. aug. 28. 05:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Elég ha arra tudom a választ amire a munkájukhoz szükség van. Ha meg nem tudom, akkor azt tudom hol keressem meg azt.

Könyvek nem azért vannak, hogy fejből tudjuk őket, hanem tudjuk mit hol kell keresni!!!

2022. aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Isti22 ***** válasza:
100%
Szerencsére tőlem sosem kérdeztek ilyet. Én őszinte lennék és elmondanám, hogy nem, sosem gondolkoztam rajta, miért kerek a csatornafedél. Majd megjegyezném, hogy láttam már szögleteseket is.
2022. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


De ilyen fæszságot még tőlem sem kérdeztek sose, pedig kohász vagyok szóval még talán minimális értelme is lebbe megkérdezni

2022. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
En hangosan gondolkodnek es akkor latnak hogyan kozelitek egy problemahoz. Pl megkerdeznem h megnezhetem e neten a valaszt - meg ilyesmi
2022. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kérdeztek ilyeneket tőlem. Mondjuk nem is nagyon érdekelne ezek után, hogy mit gondolnak a válaszról.
2022. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném kedvesen, hogy legyen kedves szakmai kérdéseket feltenni.
2022. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Két okból: az a legmasszívabb és akárhogy próbálod nem fogod tudni leejteni a lyukba.


10 év ügyfélszolgálati munka után nagyon ritka amikor meglepnek mert már minden hülye kérdést hallottam.

Ha olyat kérdeznek amire nem tudom a választ visszakérdezek, hogy mi ihlette a kérdést mert lehet csak rosszul fogalmazott.


Például kaptam már ilyen kérdést:

"Hányasű a zűd?"

Itt arra gondolt az áldozat, hogy nem fizette az internetet, ki lett kapcsolva és átváltott pirosra a modem.

Azt szerette volna tudni, hogy mennyibe kerül a visszakapcsolása.

Fejében ez volt:

hányas = mennyibe kerül

zűd = zöld lámpa a modemen ami jelzi működik a net

2022. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!