Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérnökként hogyan lehet...

Mérnökként hogyan lehet kijutni Ausztráliába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végzős mezőgazdasági gépészmérnök hallgató vagyok és már egy ideje szemezgetek vele, hogy hogyan tudnék külföldre elköltözni. Lehetőség szerint a most télen megszerzett diplomámmal de ha lehetőség van rá akkor külföldön folytatnám mester képzésen a tanulmányiaimat amennyiben elismerik a diplomámat. Iskola mellett 1-1,5. Évet dolgoztam gyakornokként és 2 évig teljes állásban dolgoztam egyetem előtt (itt sem operátori munkát végeztem hanem mérnöki munkakörben) középfokú szakmával is rendelkezem ez gépgyártás technológus, illetve munkából kifolyólag programozói tanfolyamokon vettem részt.

A cél elsősorban Ausztrália de bármilyen javaslatot meghallgatok.



2022. júl. 15. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csomó olyan cég, akik (persze jó pénzért) elintéznek neked minden formaságot, pl

[link]

[link]



De saját magad is rákereshetsz angol nyelven, a megfelelő hivatalos oldalakon.


[link]

[link]


És végigolvashatod a pontrendszert, a vízumhoz szükséges feltételeket, nyelvvizsga, stb .stb.

2022. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is érdekes lehet végigolvasnod...


[link]

2022. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

A pontszámokkal nem lenne semmi problémám viszont anyagilag 10 millióm nincsen erre tényleg ilyen sok pénzzel kell erre készülni?

2022. júl. 15. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:

nincs szükséged magyarokra a kalandhoz, olvasd el a bevándorlás feltételeit amelyek rád vonatkoznak, az első hozzászóló volt kedves az immi oldalát belinkelni.


keress állást a neten és tudd meg szponzorálnak-e

2022. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!