Milyen a 3 műszak ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 9. 11:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

"Én 8 évig csináltam ezt az Audiban, sokszor még szombaton is ott voltam, 1 éve ott hagytam. Azóta csak 1 műszakban vagyok."


Akkor nem tudom mit rinyálsz mikor te is dolgoztál benne. Audi meg a legszarabb, legmonotonabb hely ilyen szempontból pluszban.

2022. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
borzalmas volt
2022. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es válaszoló.

Nem rinyálok, csak le írtam a véleményemet a 3 műszakról.

Én legalább váltottam, mert sokan ami napig csinálják.

8 évig dolgoztam az Audi-ba, úgy hogy, mellette tanultam. Azért ezt kevés ember tudja el mondani magáról, hogy 3 műszak mellett, még tanul is.

Van egy olyan érzésem, hogy te egy percet se dolgoztál, az Audiba.

Mert akkor nem írnál ennyi, hülyeséget. Ha csak veszekedni akarsz, akkor menjél máshova. Nézzél kicsit magadba!

2022. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%
13: Miért gondolod azt, hogy olyan rendkívüli ember vagy, hogy 3 műszak mellett tanultál? :D Munkatársam 12 órás 4 műszak mellett csinálta az egyetemet.... Az Audiba pedig képzeld el, hogy dolgoztam, mert kb. ebben az országban minden 10. ember dolgozott ott mivel mindenkit felvesznek biorobotnak csak épp nekem nem tetszett a hely és elmentem élhetőbb munkahelyre. Na puszi csá
2022. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!