Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a tapasztalat a szekszá...

Milyen a tapasztalat a szekszárdi Tettrekész rendőrségnél végzendő irodai munkáról?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik már dolgoztak náluk irodán. Én csak rosszat hallottam a főnöknőről. :-(
2010. szept. 21. 09:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Az irodán dolgozom és csak jókat mondhatok. A követelmény magas, de mi választjuk ki az uj dolgozót és ha nem válik be, nem üti meg a mércét, akkor bizony nem dolgozik nálunk. A vezetőnk szigorú, követel, de igazságos, bármiben számíthatunk rá. Mindenki aki itt dolgozik büszke arra, hogy itt dolgozhat.
2010. szept. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azért az mégiscsak jelenthet valamit, hogy havonta új munkatársat kerestek... Sajnos rendszeres olvasója vagyok az AFSZ oldalnak.
2010. szept. 26. 08:54
 3/12 anonim válasza:
Igen, valóban keresünk uj munkatársakat. Egy új munkatárs kiválasztása akár fél évet is igénybe vehet. Tehát ez azt jelenti, hogy csak a legkiválóbban dolgozhatnak nálunk. Gondolom ezt nem tartod negatívumnak. Nálunk mint mondtam az ott dolgozók választják ki az új munkatársat. Aztán meg folyamatosan fejlődünk, mert ez egy ilyen szakszervezet, így a munkatársak keresése is folyamatos.
2010. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze, azt megértem, hogy fontos a jó munkaerő kiválasztása, megtalálása. DE!

Mi van azzal, hogy a főnöknő a bőrfoteljéből, mindenféle csúnya szavak kíséretében, ordítozva dirigál?

Nem hiszem el, hogy már több mint 1 éve nem lehet normális munkaerőt találni. Lehet, hogy mégsem csak a munkavállalókkal vannak a problémák...

2010. szept. 26. 12:42
 5/12 anonim válasza:
A vezetőnek nincs bőrfotelje. Miért kell hazudoznod? Egyébként meg mi közöd hozzá, hogy egy cég hányszor és miért keres munkaerőt?
2010. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Érdekes a kérdésfeltevés. Az NBH is szokott így adatokat gyűjteni. Javaslom, hogy még az ott dolgozók se írjanak fel semmit, mert beazonosítják őket.
2010. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:-) Hallottam. Ha ő hazudott, akkor engem is átvágott. De nem valószínű.
2010. szept. 26. 19:51
 8/12 anonim válasza:
Akárki is vagy, nagyon úgy tűnik, hogy provokátor vagy. Jó lesz ha vigyázol, mert a jó hírnévrontás miatt, meg a provokatív kérdésfeltevésed miatt még hitelrontást is elkövetsz és megnézheted magad. A "hallottam, meg mondták", "megy biztos ugy van" és rögtön adatokat akarsz gyüjteni, számomra bizonyos, hogy provokátor vagy, adatgyüjtő, csak az a baj, hogy rosszul csinálod. Én holnap értesítem is a tettrekészeket, hogy nézzenek utánna ki az, aki így akarja lejáratni őket. Azért teszem, mert tisztelem őket, és a vezetőjüket. A munkavállalók legharcosabb szakszervezetével próbálkoztál be és ez bizony nem véletlen.
2010. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:-)))
2010. szept. 26. 21:04
 10/12 A kérdező kommentje:

Én nem a tettrekész rendőrségről érdeklődtem. Feltettem egy kérdést. Miszerint tud-e valaki nekem ifót adni a szekszárdi tettrekész rendőrségnél végzendő munkáról ill. a főnöknőről. Munkanélküli vagyok és irodai munkát keresek. A fent nevezett cég minden hónapban munkaerőt keres az AFSZ oldalán adminisztrátori vagy pénzügyi helyre. Nekem mindegy, hogy milyen helyről van szó. Először azt sem tudtam, hogy ez a Jobbik egyik szervezete. De nekem teljesen mindegy. Csak munkát akarok. De olyat, ahol nem készülök ki teljesen idegileg. Rosszat hallottam erről a munkahelyről (nem a szervezetről, nem a pártról, a MUNKAHELYRŐL). Ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk és mások véleményét kikérjük. Én olyanokat kérdeztem, akik ott dolgoznak vagy ott dolgoztak.

Nem kell mindenben pártpolitikát látni!!!!

2010. szept. 26. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!